Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
alex63 - специалист
Има ли бързо съхнещо лепило за тапети :? ?Искаме да лепим един фриз, но по средата на стената :axe: и за това ще ми е необходимо бързо съхнещо лепило....или как се лепи фриз а нормално лепило?
Предварително благодаря :supz: !
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Любопитно ми е, какво ви бърка скоростта на съхнене на тапетното лепило
alex63 - специалист
n_a написа:
Любопитно ми е, какво ви бърка скоростта на съхнене на тапетното лепило
...елементарно Уотсън - да не висне фриза...
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
alex63 написа:
n_a написа:
Любопитно ми е, какво ви бърка скоростта на съхнене на тапетното лепило
...елементарно Уотсън - да не висне фриза...
Интересно, как ли пък ще висне. Предполагам, не сте лепили тапети никога. Или не сте спазвали инструкциите
alex63 - специалист
n_a написа:

Интересно, как ли пък ще висне. Предполагам, не сте лепили тапети никога. Или не сте спазвали инструкциите
Лепили сме много пъти, но тапети от тавана до пода!А сега ще бъде само по средата на стаята-надолу един цвят, а на горе бяло.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Наистина, не би трябвало да имате проблем. Нали... грундирате с лепило стената, намазвате фриза, изчаквате колкото си пише.... Всичко това го пише и на тапета и на лепилото... и си е така
kozl - майстор
Аз го лепих със специално лепило в шише с четка. Като свърши продължих с С 200. Тапетите са 2 вида и се срещат в долната третина на стената, а фраза лепих върху тапетите. И понеже са винилни с лепило за тапети не става.
Но ако се лепи с С200 директно в-у стената после ще има проблем с разлепването.

Тема "Лепило за тапети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: