• 1
  • 2
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
monster18 - специалист
Здравейте колеги пускам може би нечувана тема до сега :) значи имам един часовник на който предишния собственик незнайно защо е изтрил червената и черната боичка от цифрите и чертите по металната част на часовника ето това е оригиналния вид на часовника http://www.gopixpic.com/500/casio-efa-1 ... Cbraz*jpg/

Кажете ми имали вариант да възстановя цветовете аз имам идея със черен и червен лак и със една тънка игличка да запълня цифрите но искам да чуя съвети и от вас че да не оплескам нещо благодаря ви предварително
nikolson - майстор
Според мене е възможно, обаче боята трябва да не е агресивна химически.
monster18 - специалист
Смисъл ?Със някакъв лак за нокти няма ли да стане :) понеже друго не ми идва на акъл
nikolson - майстор
Ами лакът за нокти е ацетонов. Не знам върху какъв материал ще се нанася.
monster18 - специалист
Ми не знам часовника от какъв метал е направен пише Корпус от неръждаема стомана
monster18 - специалист
Явно никой не може да помогне :sad:
nikolson - майстор
Аз повече не мога. Циферблата не знам от какво е.
shotik - майстор
Мога да помогна с боя на водна основа ,но ако си от София,ако си от другаде не мога и още нещо - ако си го правиш сам ,да го разглобиш ,боядисаш и сглобиш,имам условия за това .
bagera1 - специалист
Не би трябвало да има проблем с каквато и да е боя, пробвай на гърба на корпуса където не се вижда.
Ако изцапаш около цифрите избърши с гумичка(това при положение че са вдълбани)
monster18 - специалист
Цифрите са вдълбани но не мисля да разглабям нищо а внимателно да нанеса с игличка боята
  • 1
  • 2

Тема "Изтрита боя" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: