• 1
  • 2
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
chobanov - помощник
Добре е наистина малко да се вслушваме в професионалисти. Обикновено след премахването на тапети и преди шпакловане е добре да се пусне дълбокопроникващ грунд, както е направил колегата. Обаче следва грешката, която се прави най-често- никакъв грунд за боя. Аз си мисля, че петната от лепилото са се виждали още при между пластовете шпакловка. За това има на пазара запечатващи грундове, някои колеги са против, но аз си ги използвам. След като се запечата основата съм на 99% сигурен, че няма да има петна по боята.
naB4o - специалист
Моето мнение и малко питане, сходно с въпроса на темата.
Предстои ни закупуване на жилище, където върху ГК, са поставени тапети. Вече мисля, как да стане махането им, и последвалите действия. Трябва ли да се шпаклова ГК преди други действия. Грунд, какъв трябва да се положи. В досегашния апартамент съм боядисвал с боя "Декоратор" на Мегахим. Би ли била добра за съответното действие. В другото помещение, са боядисани в различни цветове всички стени. Каква боя би била удачна за качествено и добро покриване върху старата?
  • 1
  • 2

Тема "Латекс върху стена с премахнати тапети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: