• 1
  • 2
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Щом си такъв, нямаш проблеми. Като видиш кофата, на нея си пише всичко необходимо. гугъл. ютуб, малко обсъждане с приятел и си готов
Най-вероятно става дума за минерална мазилка, а ти знаеш как се държи мистрия
bakal - помощник
пич това е ясно че ще го прочета и ще видя за какво става въпрос но както обясних аз изпипвам нещата отдалече мен ме интересуваше някой работил ли е с такъв материал и как е изпълнението има ли нещо различно от обикновената боя ,та так че благодарско за съвета ,а за мистрията не знам 8-[ тя има ли дръжка бе каво е това :shock: :? :lol:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Aaa има и с колелца :-) :-)
Предполагам, разбра, че нещо не е в ред инфото което подаваш. В България с кварцов пясък не се боядисва.
bakal - помощник
с две ли е или с три колела : :shock: ми не знам с какво се боядисва вече в БГ но нали сме в ЕС какво ни пречи да имаме същите технологии и материали :?: а ти кат си майстор що не си в час бе пич а само въртиш мистрията на колелата а :lol: :cool:
MamaMy - майстор
Не е майстор! Майсторица е :-D
bakal - помощник
А майсторище няма проблем пич с инфото ми още 5 дена и ще го видя материала и ще ти обадя да ти дам инфо па и ти кат майстор да се прославиш ,аз търсех хора с опит във форума но изглежда в този бранш няма толкова много иначе в другите браншове има доста кадърни и вежливи колеги :cool:
dadko - майстор
bakal написа:
А майсторище няма проблем пич с инфото ми още 5 дена и ще го видя материала и ще ти обадя да ти дам инфо па и ти кат майстор да се прославиш ,аз търсех хора с опит във форума но изглежда в този бранш няма толкова много иначе в другите браншове има доста кадърни и вежливи колеги :cool:
Няма. В този бранш няма кадърни. Хеле пък и вежливи. Всичките са некадърни и без грам опит.
Виж- в другите браншове, които и да са те- е друго- там хем са много вежливи, хем са с опит и са много, ама много кадърни. Факт.
radius - майстор
Вий па кво подскочихте, с бетон контакт не сте ли мазали. Нищи особено само да пребъркваш баката по-често . :roll:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Е, пуснах линк по-горе като как се боядисва с пясък
  • 1
  • 2

Тема "Бояджийска неволя" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: