Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
solar_entusiast - специалист
Колеги интересуваме дали има някаква особеност при лепенето на тапетите директно върху боядисана стена с латекс.
Дали е нужен някакъв по-специален грунд.
Или си се лепят нормално, слой лепило върху тапета и по-разредено лепило за грунд на стената.
Отделно един колега спомена за сухо лепене на тапети, но неможа да ми каже марката на лепилото.
При него лепилото се маже само върху стената и тапета се лепи сух.
Някой дали го е практикувал. Става ли върху латекс и ако може да препоръча такова лепило.
harvest - специалист
Това упражнение го правих лятото.Не стана докато не смесих Ц200 в тапетното лепило - ииии след това всичко заспа!Дори и грунда не ми помогна особено преди това....
Трудно става при стена с латекст, наистина!
kozl - майстор
Аз съм лепил. Усложнение, което съм забелязал, е че бавно съхне тапета, по-трудно се гонят мехури и може да се сбръчка пресно залепения тапет ако неволно се подпра на тапета.
А да щях да забравя - в кухнята дето се отделя пара и образува влага може и да се отлепи тапета.

Тема "Лепене на тапети върху латекс?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: