Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
bronc - помощник
Здравейте! Сдобих се с една кафемелачка, която е имала доста тежък живот. Слава богу като механика са направени като танкове, така че единствено външният вид е проблем. Как бихте ме посъветвали да подходя? За момента ми се струва, че е най-добре да смъкна старата боя с някакъв препарат тип Терминатор ('черупката' е от лят алуминий), после да я измия хубаво, да я мина няколко пъти с грунд като между всяка ръка да я минавам със шкурка и накрая да я дам на някой автобояджия да я боядиса и лакира (някаква представа колко ще ми излезе като пари грубо - повърхността е около 0.4m2?)

Ето и снимки: https://goo.gl/photos/a1rL6QgMBnm2PvAN6
maistorcheto33 - специалист
Зависи колко ще ти вземат за боядисването, няма ли да можеш сам да я боядисаш и лакираш, така ще ти излезе почти без пари.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Забрави за терминатора. Шкурка и шкурка и шкурка.
Или си я пръсни сам - шлайфгрунд, фина шкурка, боя, лак или я полирай със или без лак, визуално бива, ако си добър със шкурката
п.с. запази етикетите и емблемите :-)

Тема "Боядисване на кафемелачка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: