• 1
  • 2
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
gibson58 - специалист
Да,знам,че не я подобрява,така ме посъветваха и като че ли стана малко по-твърдо покритието.
fill - специалист
nikolson написа:
Има грундове за цветни метали, в частност поцинковани...
Пробвал ли си ги?Щото аз,да.Всичките "държат" като умрел китка...
Моя съвет към колегата,ако ще има следващи проекти.Попитай в някой цех за прахово боядисване,колко ще ти струва да ти ги боядисат в основния цвят.Сигурен съм,че ще останеш изненадан от цената.После си прави със спрей разните шарении.Вече ще имаш здравата основа.Пета година не се занимавам вече с това,но все още поддържам контакти с доста колеги.Мога да съдействам за почти цяла България.Ако имаш въпроси,използвай ЛС.
gibson58 - специалист
Имам представа от цените,знам,че става супер и не е скъпо,но аз повече го правя са лично удоволствие като имам време .Иначе мерси за предложението ,ако ми потрябва ще ти пиша.
nikolson - майстор
fill написа:
nikolson написа:
Има грундове за цветни метали, в частност поцинковани...
Пробвал ли си ги?Щото аз,да.Всичките "държат" като умрел китка...
Улуците признават ли се? За седем години няма олющено.
stridata - специалист
Боя в/у боя ако не е мокро в/у мокро или със добавки, без шлайфане адхезията е равна на "0" или по-простичко казано "Всяко чудо за три дни"
  • 1
  • 2

Тема "Боядисване на обикновенна ламарина със спрей?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: