Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
didoto231 - помощник
Здравейте, става въпрос за нов апартамент, в които стените са покрити с турбозол машинно нанесен, явно е изглаждан също така, защото е много гладко на 90% от площа, единствено на някои места има леки неравности, които предполагам могат да се оправят с шкурка или с гипс и шкурене.
Идеята е да не се шпаклова, ако е възможно, защото самата стая е доста квадрати.
Удачно ли е да се боядисва направо върху турбозола (грунд + ръка бяла, 2 ръце цветна боя) ? В същият блок, други апартаменти са направени и по 2-та начина като визуалния ефект е налице.
Искам да бъда сигурен че това е добър вариант, тъй като не ми се дават излишни пари.
Благодаря ви предварително, тъй като преди, когато съм питал тук за експертно мнение, резултатите по начина които беше предложен са много добри.
Лек и успешен ден.
andro440 - майстор
didoto231 написа:
Здравейте, става въпрос за нов апартамент, в които стените са покрити с турбозол машинно нанесен, явно е изглаждан също така, защото е много гладко на 90% от площа, единствено на някои места има леки неравности, които предполагам могат да се оправят с шкурка или с гипс и шкурене.
Идеята е да не се шпаклова, ако е възможно, защото самата стая е доста квадрати.
Удачно ли е да се боядисва направо върху турбозола (грунд + ръка бяла, 2 ръце цветна боя) ? В същият блок, други апартаменти са направени и по 2-та начина като визуалния ефект е налице.
Искам да бъда сигурен че това е добър вариант, тъй като не ми се дават излишни пари.
Благодаря ви предварително, тъй като преди, когато съм питал тук за експертно мнение, резултатите по начина които беше предложен са много добри.
Лек и успешен ден.
аако ще можеш да живееш всеки ден в такава стая и да гледаш мазилка все едно разгонена котка я е правила -боядисвай и да не ти пука ,,,турбозола понякога става директно за боя ,но зависи колко са платили на майстора и съответно ,колко се е постарал . Няма как ,хем хуя в путката ,хем душата в рая -майсторите... и те хляб ядат и хранят семейства
stridata - специалист
Понеже е едро структурен и здрав, накарах майсторете в къщи понеже стила ми е старинен в да ми направат една стена с някъв "разпилян ефект". Намазах го диретно с Дисповит на две ръце и стана перфектен..... :drinkers:

Тема "Боядисване върху турбозол" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: