• 1
  • 2
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
nikolov333 написа:
А що не споменавате турските силиконови бои. В офиса съм с такава на Polysan и оня ден мих цяла стена с гъбата и малко препарат..Горе долу добре се измива..
за polisan съм чувал и друг път, но не мога да ги открия в никой онлайн магазин. Нямам идея как вървят цените.
plamen6703 написа:
На пръв поглед попаднах на това http://www.polisanbg.com/productList.php
Лошото е че няма цени а са дали контакти само в Хасково (доколкото помня). Иначе съм чувал доста добри мнения за тях. Утре ще опитам като имам достъп до компютър, че от телефон е мъка
nikolov333 - майстор
Утре ще дам повече информация и цени. Съседа си купуваше наскоро от Турция и ще го питам за цените и от там.
nikolov333 - майстор
В Турция 15кг разфасовка е 105-110лв. а тука я дават за 180.. Съседа утре пътува до Турция..Ако решиш нещо и ако си избереш цвят, мога да му поръчам и да ти я пратя..
nikolov333 написа:
В Турция 15кг разфасовка е 105-110лв. а тука я дават за 180.. Съседа утре пътува до Турция..Ако решиш нещо и ако си избереш цвят, мога да му поръчам и да ти я пратя..
Благодаря ти много. Току що обаче се оказа че трябва да купувам нова мивка и смесител, тъй че наистина слизам на Боро. Благодаря на всички за участието по темата.
  • 1
  • 2

Тема "устойчивост на мокро триене на латекс" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: