Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
Johny - майстор
Ей, златни сте! Толкова добри идеи, че се чудя коя да взема. Ще направя пазарно проучване и ще докладвам. :partyman:
Johny - майстор
И така - проведох следствен експеримент:
Понеже имам малко зелен автоемайллак, онзи ден намацах малко върху покрива съвсем небрежно. Днес се оказа, че резултатът е повече от добър. Не се маха нито с нокът, нито с чегъртане. Вземам си едно хубаво валяче и като се оправи времето, за по-малко от час съм готов :supz: .

На картинките - поглед отгоре и отдолу.

Прикачен файл

2.jpg

Прикачен файл

1.jpg
Hoвoceлckи - майстор
Отгоре ли реши да мажеш? Не е ли по-правилно отдолу да се боядисва с цел запазване на UV защитата?
lov - майстор
Че той автоемайл лака си е със UV защита.
radius - майстор
Аз малко встрани от питането, но за какъв ..й си взе прозрачен покрив като е ясно че ефекта е тип оранжерия, което явно не те устройва?
Johny - майстор
radius написа:
Аз малко встрани от питането, но за какъв ..й си взе прозрачен покрив като е ясно че ефекта е тип оранжерия, което явно не те устройва?
Поради простата причина, че така ги произвеждат беседките. В интерес истината не допусках, че цветния поликарбонат пропуска толкова светлина, макар че нямах избор.
zz_stefanov - майстор
Отдолу не може ли да се нареди ламперия, или пък да се постави рогозка. Щото сега с боята ще се загрява яко и пак ще натиска жегата по главите отдолу.
Рогозката може да се постави на три опънати струни.
Johny - майстор
Mоже, но много сложно става. Не си струва. Ще я мина първата ръка със зелена, а втората ръка с бяла боя. Става ли?
MamaMy - майстор
Мини я със сребърен феролит
Johny - майстор
Трябва да го съгласувам с шефката. Тя е по дизайна. :wink:

Тема "Боядисване на поликарбонат?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: