Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
stridata - специалист
Какъв личен опит ми споделяш бе човек? Дай да ти видиме опита, че не ми се влиза в полемики! Специалист съм по всичко. От правене на сирене до разработки в НАСА. Дай кажи си болежките. Ти ли си вадил UV- защитата .Хахах. Аз даже неразбирам кво говориш. Против Дренски ли се опита да кажеш, против Бекер ли? Живееш в малко населено място и ти разреждат киселото мялко?
djorch - напреднал
На нито един въпрос не отговори!!Не се включвай да пишеш където НЕРАЗБИРАШ!Стана хем смешен хем жалък.Приключвам да си губя времето с разбирач като теб!Продължавай да си драскаш тук щом ти търпят СПАМА!
stridata - специалист
djorch написа:
На нито един въпрос не отговори!!Не се включвай да пишеш където НЕРАЗБИРАШ!Стана хем смешен хем жалък.Приключвам да си губя времето с разбирач като теб!Продължавай да си драскаш тук щом ти търпят СПАМА!
Разбирач, с какво ти беше пъолезен на човека? С параноя? Я ходи вади UV-защитата и си свиркай.
djorch - напреднал
stridata написа:
djorch написа:
На нито един въпрос не отговори!!Не се включвай да пишеш където НЕРАЗБИРАШ!Стана хем смешен хем жалък.Приключвам да си губя времето с разбирач като теб!Продължавай да си драскаш тук щом ти търпят СПАМА!
Разбирач, с какво ти беше пъолезен на човека? С параноя? Я ходи вади UV-защитата и си свиркай.
Ти регулировчик ли си какъв си да ми кажеш къде да ходя и какво да правя?
Май се овлече нещо в излагацията :?:
preslav - майстор
djorch написа:
stridata написа:
djorch написа:
На нито един въпрос не отговори!!Не се включвай да пишеш където НЕРАЗБИРАШ!Стана хем смешен хем жалък.Приключвам да си губя времето с разбирач като теб!Продължавай да си драскаш тук щом ти търпят СПАМА!
Разбирач, с какво ти беше пъолезен на човека? С параноя? Я ходи вади UV-защитата и си свиркай.
Ти регулировчик ли си какъв си да ми кажеш къде да ходя и какво да правя?
Май се овлече нещо в излагацията :?:
Нека те светна малко - човекът е на 36 от София и от 10 години е главен технолог по бояджийските въпроси в една от водещите мебелни фабрики в България. Учил е, чел е и се занимава професионално с бои, лакове, байцове и т.н. - довери му се!
vladilen - специалист
torbalan написа:
vladilen написа:
torbalan написа:
Аз харесвам Бекер Акрома. Лак за дограма на водна основа.

Продава го една фирма от Дряново - Дренски.

У дома дограмата е с такъв лак и изкара 5 години преди да почне да се лющи там, където го напича най-мнго... Хоризонталната част на долната част на дограмата....
добре би било и ако въпросната фирма спазваше е коректно предписанията на Бекер Акрома :?
лака се тонира не с байц!!! а с оцветител за да имаме UV защита :)
потърсете и други за да не правя реклама
Лака го тонират с каквото трябва. Дали ще му казваш байц или оцветител е все тая...
Хората продават цялата продуктова линия...

да може и да си прав
опита ми опира до магазина им във В Т-во, който вече го няма
:yawinkle:
djorch - напреднал
:[/quote]
Нека те светна малко - човекът е на 36 от София и от 10 години е главен технолог по бояджийските въпроси в една от водещите мебелни фабрики в България. Учил е, чел е и се занимава професионално с бои, лакове, байцове и т.н. - довери му се![/quote]

гУсиин СветкаУца дето светкаш хората за щяло и нещяло може да е на 36г ама отговорите и писаниците в тази тема са му като на 15 год. тинейджър.И преди да светкаш този онзи вземи и прочети какво съм написал, какви въпроси съм задал и какво ми е отговорил гУсин главниОт технолог .Като прочетеш барем един отговор ми го покажи да го видя и аз защото такъв непрочетох :lol: Чистачката във фирмата щеше да даде отговор що годе смислен.В спора се ражда истината за това и пиша ама тук все едно споря с радиото.Казава се не е така, но що не е така :?: :?: :?:
Вкарва се в некви филми против кой съм искал да пиша?!? СпециаУст по-всичко бил?!? В полемики не му се влизало пък се включва иначе с постове и те така ТЕ!Чешем си клавиатурата и между другото даваме направление кой какво и къде да прави. :-D Така, че АЙДЕ да не ме светкаш кой какво работел, че само го излагаш повече.
preslav - майстор
djorch написа:
:
Нека те светна малко - човекът е на 36 от София и от 10 години е главен технолог по бояджийските въпроси в една от водещите мебелни фабрики в България. Учил е, чел е и се занимава професионално с бои, лакове, байцове и т.н. - довери му се![/quote]

гУсиин СветкаУца дето светкаш хората за щяло и нещяло може да е на 36г ама отговорите и писаниците в тази тема са му като на 15 год. тинейджър.И преди да светкаш този онзи вземи и прочети какво съм написал, какви въпроси съм задал и какво ми е отговорил гУсин главниОт технолог .Като прочетеш барем един отговор ми го покажи да го видя и аз защото такъв непрочетох :lol: Чистачката във фирмата щеше да даде отговор що годе смислен.В спора се ражда истината за това и пиша ама тук все едно споря с радиото.Казава се не е така, но що не е така :?: :?: :?:
Вкарва се в некви филми против кой съм искал да пиша?!? СпециаУст по-всичко бил?!? В полемики не му се влизало пък се включва иначе с постове и те така ТЕ!Чешем си клавиатурата и между другото даваме направление кой какво и къде да прави. :-D Така, че АЙДЕ да не ме светкаш кой какво работел, че само го излагаш повече.[/quote]
Не ставаш за партия - много си ръбат. Аз този пост го писах малко ала "думам ти жено, сещай се снахо" щото и в една друга тема момчето се изхождаше по въпросите със същия високомерен и наставнически тон, та леко го цитирах, ама не дословно - само онова, което ми направи впечатление.
Не го коря, млад е, ще се научи, че ако иска да е полезен по-добре е да каже какво знае, а не да парадира със знанията си в стил "аз казах". Та така - престанах да споря с младежа защото уважавам всеки учил човек, ама тонът му и на мен не ми харесва.
Свиркай си и не се впрягай - казал си каквото имаш да казваш, нека авторът на темата си избере сам пътеводната светлина!
djorch - напреднал
[/quote]
Не ставаш за партия - много си ръбат.[/quote] :-D :-D :-D
[/quote]
Аз този пост го писах малко ала "думам ти жено, сещай се снахо"[/quote]Аз от де да знам бре.Викам си айде и адвокат си докара тоя !
stridata - специалист
Аз в темите винаги се обръщам към автора, но винаги се явява някой който се изказва все едно се е сблъсквал с бои и лакове през целият си живот, а същевременно е отворил една бака от 2,5л. станало е нещо и започва да обобщава все едно това е мана небесна. Обръщам се и към него внимателно и учтиво. Той пак решава, че отворената от него бакичка го е накарала да пренапише Питагоровата теорема в химичния и вариант и тогава аз просто изперквам.. Неща които не разбирате просто не коментирате. Не може ако един път си си наточил ножа с точило от магазина да те направи майстор на ножове!!!!

Тема "Лакиране на външна дървена ламперия" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: