Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
Svilky - напреднал
Здравейте, имам нужда от съвет. Предстои ми смяна на тапети. Но проблема е, че искам да ги запечатам отгоре с нещо. Налага се защото имаме котка, която направи старите на спагети. Все пак котката е вече десетина годишна и поомързеливила се е, но все пак и се случва все още, от време на време да се сеща за старите си навици. Дайте идеи и съвети с какво да мина върху тапетите, за да станат по-устойчиви срещу надиране. Мислех си за някакъв безщветен лак, но после ще има проблем, когато се наложи да се свалят. Незнам, отворен съм към всякъкви идеи.
plamen6703 - майстор
Сложи едно парче дърво с кората и покажи на котката къде да си точи ноктите....може и да си закъснял след десет години, но може и да стане. С нищо не можеш да запечатиш тапетите си срещу ноктите на котката.
hidrazin - майстор
Svilky написа:
...Налага се защото имаме котка, която направи старите на спагети...
За котките има нокторезачки.
Ако все пак не ви се иска да се занимавате с рязане на ноктите, има и тапи за нокти.
Например:
Силиконови предпазители за нокти на котка
:partyman:
gogo7777 - майстор
hidrazin написа:
Svilky написа:
...Налага се защото имаме котка, която направи старите на спагети...
За котките има нокторезачки.
Ако все пак не ви се иска да се занимавате с рязане на ноктите, има и тапи за нокти.
Например:
Силиконови предпазители за нокти на котка
:partyman:
Стига бе.....кво е виновно котето? Че то без нокти е беззащитно :lol:
hidrazin - майстор
Абе ти виждал ли си безащитно коте??? :lol: :lol: :lol:
Да не искаш да ти издере пипалото на октоподчето? :-D
А сериозно - има тъпанари/тъпанарки които направо махат ноктите им оперативно.
При рязането няма проблем - все едно ти режат копитата...
После пак израстват.
:partyman:

Тема "Запечатване на тапети-как?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: