• 1
  • 2
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
naster - майстор
Тониран латекс отново боядисах с Fluger. Бяло за таваните Vitex, че е по-евтин.
kozl - майстор
Нещо за Вивехром?
Че наблизо има магазин с тонираща машина.
mitakis - напреднал
чет сеп 27, 2018 7:18 amkozl написа:
Нещо за Вивехром?
Че наблизо има магазин с тонираща машина.
на моите обекти ползвам Vivechrom :supz: . Ако говорим за високия клас Neopal- това е много покривна боя, и може да се мие. Нея я ползвам за стени, от 2 ръце ми става цвета. Средния им клас Vive го ползвам за тавани. Аз ги вземам от фирмения им магазин в Бъкстон на ул. Вихрен, оцветяват ги на място
Junos - напреднал
Артеколор еко мат, уж миещ се. Към днешна дата 91лв за 25кг. Доволен съм от резултата. Неразреден 1 ръка покри килера идеално, преди това с грунд ct17 1 към 3.
Другия килер същият грунд, първа ръка 1:1 с вода, втора ръка неразреден стана перфектно.
Стая грундирана с една част грунд, една част латекс, две части вода. Първа ръка латекс:вода 2:1 в полза на летекса има нужда от втора ръка. На места не покри добре. Ползвах най-дебелия валяк навсякъде. Много разнасяне и не става като портокал.
В килерите е гипсово лепило, в стаята има и две тънки ръце шитрок.
elby - специалист
пет окт 26, 2018 10:01 pmJunos написа:
Артеколор еко мат, уж миещ се. Към днешна дата 91лв за 25кг. Доволен съм от резултата. Неразреден 1 ръка покри килера идеално, преди това с грунд ct17 1 към 3.
Другия килер същият грунд, първа ръка 1:1 с вода, втора ръка неразреден стана перфектно.
Стая грундирана с една част грунд, една част латекс, две части вода. Първа ръка латекс:вода 2:1 в полза на летекса има нужда от втора ръка. На места не покри добре. Ползвах най-дебелия валяк навсякъде. Много разнасяне и не става като портокал.
В килерите е гипсово лепило, в стаята има и две тънки ръце шитрок.
От къде може да се купи в София?
Или нещо с това или по-добро качество около тази цена.
Junos - напреднал
Артеколр са на ул. Кукуш 2 в София. За номера не съм сигурен. Малко след ролпласт се намират. Нямат сайт но тел. има в нета.
нед окт 14, 2018 1:40 pmmitakis написа:
чет сеп 27, 2018 7:18 amkozl написа:
Нещо за Вивехром?
Че наблизо има магазин с тонираща машина.
на моите обекти ползвам Vivechrom :supz: . Ако говорим за високия клас Neopal- това е много покривна боя, и може да се мие. Нея я ползвам за стени, от 2 ръце ми става цвета. Средния им клас Vive го ползвам за тавани. Аз ги вземам от фирмения им магазин в Бъкстон на ул. Вихрен, оцветяват ги на място
Фирмения магазин се намира във гр.Сливен на ул. Пушкин 3
www.polihrom-Bg.com
hidrazin - майстор
съб юли 13, 2019 2:02 pmХрома написа:
Фирмения магазин се намира във гр.Сливен ...
Че тебе кой те е питал за Сливен???
:partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Избор на марка латекс?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: