Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
marian1 - майстор
Здравейте на всички, имам малък проблем. Маса, холна, дъбова. Потекла малко вода и я съсипа. Моля за помощ, какъв лак е ползван според вас, има ли някой, който да издържа на вода - ще претъркам само плота, лака искам да е подобен и на цвят и да не запушва фладера. Снимки ще приложа ...

Прикачен файл

маса.jpg
маса.jpg (95.56 KиБ) Видяна 1871 пъти
marian1 - майстор
Прикачен файл:
маса1.jpg
маса1.jpg (105.76 KиБ) Видяна 1870 пъти
нещо не се справих добре :-D
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Щом малко вода е причинала това, значи не е лак, а някаква политура. Вземи препарат за почистване и поддръжка на политура и търкай с вълнено парцалче. Много търкане. Обикновено визуално се възстановяват нещата
marian1 - майстор
Ами нз, не разбирам чак толкова от тия неща, може и политура да е. Ама ми се ще да я пръсна с нещо, за следващ случай.
Някаква идея, как да постигна нещо подобно?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед юни 24, 2018 11:10 pmmarian1 написа:
Ами нз, не разбирам чак толкова от тия неща, може и политура да е. Ама ми се ще да я пръсна с нещо, за следващ случай.
Някаква идея, как да постигна нещо подобно?
Със смъкване на старото покритие и всичките му салтанати. Не си разчесвай *******

Тема "Помощ за вида лак" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: