• 1
  • 2
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
Алекси Георгиев - напреднал
Здравейте!
Сдобихме се с толкова желаната ракла (скрин). Става дума за онези, старите, селските, с голямото резе на капака. Запазена е, гравирано е дървото, с хубави крака... Но проблема е, че искаме да е с изразен бронзов цвят, а не махагон!
Намирах течен бронз в разфасовки по 100 мл. по 3лв. Както и да го смятам площта на раклата ще изисква повече от литър... Та ако някой ме посъветва нещо по-евтино, ще съм благодарен!
Благодаря!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Покажи ми, моля, бронза, койтоп сте намерили.
А пробвахте ли, та да видите дали ви устройва резултатът?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
И покажете раклата, моля. Не всяка селска ракла има крака, че и хубави. Трябва да се види
LazarGanev - "Велик майстор"
Ако раклата е автентична, не я разваляйте с евтини боички, колкото и да Ви се виждат скъпи!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Лакът е супер евтин. С две ръце препоръчвам, да обърнете раклата с дъното нагоре и да направите проба, дали ви устройва резултата. Защото съм 98% убедена, че ...
А раклата е разкошна. Бих си я имала така
LazarGanev - "Велик майстор"
Може да съм ретрограден, но за мен това е кич. А бронзът предполагам ще е боклук, доколкото имам впечатления от боите на фирма Септ.
Алекси Георгиев - напреднал
Взехме кардинално решение - раклата ще е махагон (на Dekorator). С бронза задачата е много сложна, пък и на дървото ще отива повече да е махагон.
Благодаря - ще кача снимки скоро.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Знаете, че ще стане на петна, нали
  • 1
  • 2

Тема "Бронз върху дърво" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: