• 1
  • 2
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
preslav - майстор
пон фев 11, 2019 5:29 pmProkopi77 написа:
пон фев 11, 2019 3:19 pmpreslav написа:
То сигурно преди бебчето паркетът не е скърцал, а и преди 20-30 години в училище не е имало часове по граматика???
Както във всеки форум и тук явно има "умници" с не потърсени мнения. Решение имаш ли г-н компетент или липсата на жена Ви прави жлъчен?
Точно жена ми ми подсказа да ти предложа да си сложиш 2 дебели одеала на скърцащия паркет и да видиш какъв ще е ефекта.
Точно същата жена те нарече цензура и побесня на малоумните ти изказвания, щото все пак е чувала за маткап, ръчна дрелка и т.н. възможности да пробиеш дупка в дърво без шум и прах.
Това, че си глупак не е мой или нечий друг проблем, когато аз съм бил на 42, дъщеря ми е била на 17, а ти си с бебче.
Какво повече искаш да ти се добави към мненията на изказалите се преди мен, Чефо е професионал, другият не го знам, но не те е насочил в невярна посока, колко още искаш да ти се набие в тъпата кратуна - да дойда и да ти го държа ли бе???
Пробиваш дупки с ръчна дрелка, напълваш с пяна или С-200, ако искаш слагаш гресьорка и пълниш с грес.
Да беше човек, че да ти се отговори по човешки, а то си надъхан интернетец дето добре е осведомен какво се прави в европейски, руски и български форуми - ами в български си баджанак, дъвчи гуйна, плюй мене!
пон фев 11, 2019 6:40 pmpreslav написа:
пон фев 11, 2019 5:29 pmProkopi77 написа:
пон фев 11, 2019 3:19 pmpreslav написа:
То сигурно преди бебчето паркетът не е скърцал, а и преди 20-30 години в училище не е имало часове по граматика???
Както във всеки форум и тук явно има "умници" с не потърсени мнения. Решение имаш ли г-н компетент или липсата на жена Ви прави жлъчен?
Точно жена ми ми подсказа да ти предложа да си сложиш 2 дебели одеала на скърцащия паркет и да видиш какъв ще е ефекта.
Точно същата жена те нарече цензура и побесня на малоумните ти изказвания, щото все пак е чувала за маткап, ръчна дрелка и т.н. възможности да пробиеш дупка в дърво без шум и прах.
Това, че си глупак не е мой или нечий друг проблем, когато аз съм бил на 42, дъщеря ми е била на 17, а ти си с бебче.
Какво повече искаш да ти се добави към мненията на изказалите се преди мен, Чефо е професионал, другият не го знам, но не те е насочил в невярна посока, колко още искаш да ти се набие в тъпата кратуна - да дойда и да ти го държа ли бе???
Пробиваш дупки с ръчна дрелка, напълваш с пяна или С-200, ако искаш слагаш гресьорка и пълниш с грес.
Да беше човек, че да ти се отговори по човешки, а то си надъхан интернетец дето добре е осведомен какво се прави в европейски, руски и български форуми - ами в български си баджанак, дъвчи гуйна, плюй мене!
А аз съм бил неграмотен.. Ти си жалък, проС,. и спирам до тук... 54 год.. Жалко
Благодаря на останалите за помощта. Дадохте ми насоки. Ще потърся най добрия вариант.
Chefo77 - майстор
Ц-200 не, трябва му лепило D4 - течна пяна. Akfix PA360 е най-добрият вариант цена-качество. Леко се загрява, за да стане по-течливо и е ОК. Изважда буталото от спринцовката (20 мл) бута последната в дупката, сипва течна пяна до средата, вкарва буталото докрая, вади спринцовката, изтегля буталото, за да напълни спринцовката с въздух, пак я пъха в дупката и вкарва буталото до долу. Вади спринцовката, забърсва с парцал и слага хартиено тиксо отгоре. Не е термоядрен синтез.
А прахът е никакъв от пробиването, не се носи във въздуха. Излизат само стружки от дървото.
preslav - майстор
пон фев 11, 2019 6:52 pmProkopi77 написа:
Благодаря на останалите за помощта. Дадохте ми насоки. Ще потърся най добрия вариант.
Грамотнико - "най добрия" се пише с тире между най и добрия. Много бързо ми пресметна възрастта, ама това не определя грамотността, учудвам се на Чефо, че все още се опитва да ти подскаже как и сам би могъл да се справиш!
Никой не се е родил научен, но ти си нагъл и не само паркетът ще ти скърца.
По-здрави от жена ми... цензура, аз бих добавил и други съвети... цензура!
Вие в една стая ли живеете? Няма ли къде да отидат бебче и майка му за 12 часа? На татко ръцете в коя част на гъза са заврени? За какво циклене и лакиране става въпрос?
Слагай мокет и си свиркай на свирката, ако трябва слагай два мокета, ама да са на кръст, че шумът да се кръстосва. Вторият мокет го сложи с ориентация към прозореца, от там най-лесно бяга скърцането!
пон фев 11, 2019 7:43 pmpreslav написа:
пон фев 11, 2019 6:52 pmProkopi77 написа:
Благодаря на останалите за помощта. Дадохте ми насоки. Ще потърся най добрия вариант.
Грамотнико - "най добрия" се пише с тире между най и добрия. Много бързо ми пресметна възрастта, ама това не определя грамотността, учудвам се на Чефо, че все още се опитва да ти подскаже как и сам би могъл да се справиш!
Никой не се е родил научен, но ти си нагъл и не само паркетът ще ти скърца.
По-здрави от жена ми... цензура, аз бих добавил и други съвети... цензура!
Вие в една стая ли живеете? Няма ли къде да отидат бебче и майка му за 12 часа? На татко ръцете в коя част на гъза са заврени? За какво циклене и лакиране става въпрос?
Слагай мокет и си свиркай на свирката, ако трябва слагай два мокета, ама да са на кръст, че шумът да се кръстосва. Вторият мокет го сложи с ориентация към прозореца, от там най-лесно бяга скърцането!

Еректилна дисфункция ли имате, че още съм в мислите ви? Моля обърнете внимание на нецензурната си съпруга. Лека вечер
  • 1
  • 2

Тема "Мокет върху скърцащ паркет?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: