• 1
  • 2
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
nikolov333 - майстор
+1.. и според мен е развален..
diandak - напреднал
нед юли 14, 2019 4:49 pmnikolov333 написа:
+1.. и според мен е развален..
Незнам, би било супер нелепо да има нов прилепен етикет, че е от преди 2 месеца, а реално да е стар и развален.
След като съхна поне 5-6 дни това което ми направи странно впечатление е че когато с ръка се потърка повърхноста - по ръката остава мирис като на гъби!
С белина и други препарати се опитах да премахна мириса, но сега разбирам че е било неуспешно. Боядисах с латекс след това - 2 слоя. От тогава минаха 2 дни - направих опити с латекса, като боядисвах с него на места, където няма грунд. Резултатът - латекса изсъхна и измириса, но си остава миризмата на този грунд под него. Сега пак като се потърка повърхноста над латекса и се усеща мирис като на гъби и химия от грунда. Незнам вече... държа само отворено и освен да чакам с времето да намалее миризмата....
nikolov333 - майстор
Ако грунда е "разреден", готов за употреба, много зависи с каква вода е разреждан. При мен разреждах латекс Levis с чешмяна вода и се вмириса точно след два месеца в баката..
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Ако е в къщи, бих изстъргала всичко
diandak - напреднал
нед юли 21, 2019 11:55 amnikolov333 написа:
Ако грунда е "разреден", готов за употреба, много зависи с каква вода е разреждан. При мен разреждах латекс Levis с чешмяна вода и се вмириса точно след два месеца в баката..
Да. На грунда си пише, че не се разрежда и е готов за употреба, и аз не съм го разреждал.
Ако производителите са го разреждали кофти преди това...
  • 1
  • 2

Тема "Грунд - много мирише !!!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: