Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
Здравейте, току що намерих този форум и се надявам да не наруша някое правило. Имам стара дървена седалка Roca (на 10 години) и мястото където се опира капака в казанчето започна да се износва. Плана ми е да го прошкуря малко и да го намажа с малко боя. Но не зная каква точно да взема, а и не знам от къде да намеря буквално една капка. Не ми пука дали ще улуча точно нюанса - стига да е бяло. От София съм.

Поздрави.

ПС. Пропуснах да кажа че опасението ми е, че от износеното мяссто, ще започне гниене.
radius - майстор
Гошо, тук пишем на кирилица. Ако искаш да помагаш, прави го като всички нас.
вт юли 23, 2019 6:54 pmGeorgi_1m написа:
6te ti dam po dobar savet vmesto da tarsi6 cvqt boq bqlo po katalog na kompiytar ako moje da se demontira (svali q)iz6kyri q s finna fkyrka i q mini s nemski lak s10godini garanciq za ka4estvo v cvqt po tvoi izbor ot gamata na lakovete i zabravq6za sedalkata za godini napred.ok.
Благодаря, адаш
stridata - специалист
Без да влизаме в подробности, бих те посъветвал да си купиш нова седалка. Да го намацаш частично, ще е невероятно грозно. Да го пребоядисаш, няма да е издържливо.

П.п
Ако все пак си решил да го мацаш си купи един спрей от която и да била голяма верига, пръскаш в капачката и с една четчица тушираш. УСПЕХ!

Тема "Боя за дървена седалка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: