Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
пон мар 30, 2020 12:19 amadni написа:
пет мар 20, 2020 1:48 pmCALLm151 написа:
Значи, цял апартамент, майстора шпаклова, вместо грунд боядиса с бяла разредена боя ЛЕКО...
Същата миризма, след боядисване с цветен латекс на тази марка. Появи се две- три седмици след боядисването и няма оправия вече повече от половин година. Засилва се при топло време и слънце. Не ангажирам никого с мнението си, но...вижте и при вас да не се окаже тежкото от "лекото". Миризмата, ама точно както я описвате даже се беше пропила във валяка и четката. Още се чудя на тая каръщина.... :cry:
Здравейте, имам същият проблем. Боядисах с латекс Леко по Великден. Две седмици нямаше миризма, след което започна да мирише ужасяващо. Проветрявам постоянно, но миризмата остава. Вие разрешихте ли този проблем? И ако да, може ли да споделите как? Благодаря предварително!
storming - специалист
Боядисвах една остъклена тераса с ектериорна боя на хамеликон. Около 8 месеца прозорците стояха отворени нон стоп, буквално.
Сега със захладняването затворих прозорците и за около час се вмирисва доста неприятно. На терасата няма нищо друго, та няма от какво друго да мирише. Основата е изолация измазана и преди това също боядисана, аз освежавах.
Каква е тази работа? Идеи някакви как да се отърва от миризмата?
zz_stefanov - майстор
На какво ти мирише. Един такъв на мене ми миришеше на гнили праскови, но мирис и вкус трудно се обясняват. Но пък на другите не им миришеше.
storming - специалист
Не мога да го опиша, нямам въображението :) на боята както си мирише, но по притъпено и някак кисело, не точно, знам ли.
Но определено не само на мен ми мирише.

Тема "Лоша миризма след боядисване с латекс" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: