Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
Здравейте,
Нанесох се в нов апартамент, но целия коридор е боядисан май с блажна боя...поне на такова ми прилича.

Някой има ли идея без да се сваля всичко, с какво може да бъде сменен цвета и измазани различни детайли покрай вратите, които досега не са боядисвани 🙄 8-[

Благодаря предварително!



Изображение
iliya_i - майстор
Колкото и чудно да звучи, една тераса дето беше външно на блажна боя, след като я остъклих, я минах направо с 2 ръце евтин български латекс. Това преди доста време и още си стои.
zz_stefanov - майстор
нед фев 02, 2020 5:17 pmiliya_i написа:
Колкото и чудно да звучи, една тераса дето беше външно на блажна боя, след като я остъклих, я минах направо с 2 ръце евтин български латекс. Това преди доста време и още си стои.
Имай едно наум, защото моя положен по тавана на банята стана на люспи. защо там има блажна боя, не знам.
muhala - майстор
Аз свалих блажната боя от стената в кухнята с флекс и диск за неметал. После шпакловане с мрежа и циментова шпакловка.
nikolov333 - майстор
Най-лесното решение, ако основата е здрава и без наранявания е да се боядиса с пресечена блажна боя. Пресича се с гасена вар и става много здраво и не лъщи като блажната. Баща ми преди години боядиса така целия апартамент в панелката и вече 30 години няма никакъв проблем, но рецептата не я помня точно..май и безир се добавяше.. А тука намерих и друга рецепта.. http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Bo ... &view=&sb=
EDI - майстор
CN94 е едно от решенията.
ben84 - специалист
Без да съм на ти със строителството, бих грундирал с подходящ грунд и една тънка шпакловка.
После, каквото ти душа иска.
:partyman:

Тема "Латекс върху блажна боя?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: