• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
Svetoslavoff1 - майстор
След толкова труд, на горните чела на дъските дали няма да им стоят добре някакви елегантни капачета... :)
naster - майстор
Какви са тези капачета и колко ще струват 500 парчета? Да почнат децата от квартала да ги колекционират?
EDI - майстор
Горе стига да не е съвсем хоризонтално и проблем няма.Дали двойно, дали единично скосяване, дали заобляне, все върши работа.
naster - майстор
А за хоризонтален монтаж, чисто стилово, най-горната дъска как да я реша?
radius - майстор
Ако е заради водата, може да е правоъгълен трапец сечението и.
naster - майстор
Няма ли нови снимки?
radius - майстор
Има, ето:

:lol: :lol:
След 1 седмица в Родопите на байк и палатка, нещо имам нужда от отпуск. Ще ми трябват 8-10 дни за трета ръка на дъските, а монтажа... ще е тази година, надявам се.
naster - майстор
Приятна изненада, браво! Приятна отмора :-D
radius - майстор
Трета ръка е готова, скоро (преди нова година ;) ) следва монтаж и дървена порта. Ето една снимка да се види горе-долу как е на втора и трета ръка.



Разхода на трета ръка беше 10 1/3 кутии, което сравнено с 11 на втора е доста добро съвпадение. От 39 кутии ми остана една и малко, колкото да мина портата. Големи сметки, голямо чудо :lol:
stridata - специалист
ср юли 08, 2020 12:30 pmradius написа:
Има, ето:

:lol: :lol:
След 1 седмица в Родопите на байк и палатка, нещо имам нужда от отпуск. Ще ми трябват 8-10 дни за трета ръка на дъските, а монтажа... ще е тази година, надявам се.
А кой е язовира?
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Тема "Дълготрайна обработка на нова чамова ограда - с какво" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: