Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
Dino - специалист
Здравейте ,
Искам да боядисам едни фуги между естествен камък . Доста са широки ,около 5 см...Въпроса ми е каква боя да използвам за целта? Спрял съм се на два варианта : акрилна ( neocryl special ) или акрилатна (напр. марсел) . Коя ще е по добрия вариант относно издръжливост във времето и кой тип боя би била по -подходяща.
torbalan - Дървен философ
Консултирай се с производител.
Виж къде има завод за такива бои и питай.

Аз съм мазал с един грунд (деко) за мазилка, който е оцветен с цвета на мазилката. Не помня вече колко години - не е мръднало.
Dino - специалист
Аз искам да боядисам фугите .Те вече са запълнени . Просто тогава не сложихме боя във фугиращата смес.
preslav - майстор
Консултирай се с тези https://lorka.bg/%d0%ba%d1%8a%d0%b4%d0% ... %b8%d0%b5/ точно боя за фуги не съм ползвал, но видях, че и такива неща предлагат.
mitakis - напреднал
ср апр 22, 2020 9:13 amDino написа:
Здравейте ,
Искам да боядисам едни фуги между естествен камък . Доста са широки ,около 5 см...Въпроса ми е каква боя да използвам за целта? Спрял съм се на два варианта : акрилна ( neocryl special ) или акрилатна (напр. марсел) . Коя ще е по добрия вариант относно издръжливост във времето и кой тип боя би била по -подходяща.
според мен акрилната е по-добър вариант. обикновено фасадните бои са акрилни и са по- здрави

Тема "Боя за бетон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: