Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
Kondor1 - специалист
Трябва да боядисвам едни метални тръби (за газ). Взех боя, антикорозионна за външни условия - изглежда е предназначена за авто ламарини, но предполагам ще върши работа. Въпросът е трябва ли задължително грунд или може директно с боята? На кутията пише да се ползва леко алкиден грунд ПФ-02.
MamaMy - майстор
Имам грундирани с този грунд железа които стоят вече 10 години навън. Почти не са мръднали. Ако бях положил и малко усилия да ги боядисам сигурно щяха да изкарат и 20 години. Сега има избила лека ръжда по заварките. Грунда е бързо-съхнещ. Мажеш и след половин час на тая жега спокойно може да боядисваш.
Kondor1 - специалист
Покрай боята и грунда попаднах на едни кутии 3-в-1, ръждопреобразувател+грунд+боя. На думи звучи добре, с едно минаване оправяш всичко. Дали обаче наистина прави това, за което го рекламират или отбиват номера. Някой има ли впечатления?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон сеп 21, 2020 11:02 amKondor1 написа:
Покрай боята и грунда попаднах на едни кутии 3-в-1, ръждопреобразувател+грунд+боя. На думи звучи добре, с едно минаване оправяш всичко. Дали обаче наистина прави това, за което го рекламират или отбиват номера. Някой има ли впечатления?
Протекта на оргахим си е супер. Има в разни цветове, от сто години
Не знам на какво си попаднал и как е съхранявано
Kondor1 - специалист
Това, което гледах беше Decorator.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон сеп 21, 2020 3:33 pmKondor1 написа:
Това, което гледах беше Decorator.
Не харесвам на Мегахим нещата

Тема "Боядисване на тръби" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: