• 1
  • 2
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
miroslav_stoev - напреднал
Моля за помощ, спешна помощ. Жена ми ме излъга да боядисам върху латекса с този лак http://shop.lackprom.com/akrilaten-brok ... -1022.html .Когато светна лампите стои красиво ,но през деня е супер грозно ,седи сякаш съм пръскал с фекалии стената. Дайте някаква идея ,как да сваля тази гнусотия. Пробвах с шкърка (60) , сешоар и шпакла ... няма никакъв ефект... иначе е много здраво :evil:
toni_g79 - специалист
miroslav_stoev написа:
Моля за помощ, спешна помощ. Жена ми ме излъга да боядисам върху латекса с този лак http://shop.lackprom.com/akrilaten-brok ... -1022.html .Когато светна лампите стои красиво ,но през деня е супер грозно ,седи сякаш съм пръскал с фекалии стената. Дайте някаква идея ,как да сваля тази гнусотия. Пробвах с шкърка (60) , сешоар и шпакла ... няма никакъв ефект... иначе е много здраво :evil:
Няма да можеш да го махнеш!Те хората са измислили лъскави бои,като искаш да ти лъщи :)
EDI - майстор
Удряш отгоре нов латекс и става релефна боя :-D .Иначе стържеш и махаш латекса, което си е направо негърски труд на тръстиката.
miroslav_stoev - напреднал
Ако грундирам с някакъв грунд и боядисам отгоре ще стане ли нещо или няма да хване латекса ... :rolleyes:
EDI - майстор
Божа работа, вид лак е все пак.Пробвай някъде на скрито.
miroslav_stoev - напреднал
Сега "мацнах" малко латекс на едно зашкурено и едно незашкърено място и ще видя какво ще се получи . Иначе големи благодарности на служителите на лакпром и теьхите роднини , на който пратих любезен е-маил ,но не благоволяват да ми отговорят.
Здравейте! Позволявам си да подновя тази тема, защото направих същата глупост - послушах "професионално" мнение да нанеса върху замазаните с латекс стени в детската стая перлен лак - уж за блясък, а и можели да се мият стените. Изпаднах в ужас от резултата... :oops: Сега се чудим какво да правим. :? Моля ви, помогнете ми със съвет, спешно ми е!!! [-o<
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед юли 05, 2020 11:55 amgeri_sim написа:
Здравейте! Позволявам си да подновя тази тема, защото направих същата глупост - послушах "професионално" мнение да нанеса върху замазаните с латекс стени в детската стая перлен лак - уж за блясък, а и можели да се мият стените. Изпаднах в ужас от резултата... :oops: Сега се чудим какво да правим. :? Моля ви, помогнете ми със съвет, спешно ми е!!! [-o<
Ми, боядисайте наново с латекс
нед юли 05, 2020 4:29 pmn_a написа:
нед юли 05, 2020 11:55 amgeri_sim написа:
Здравейте! Позволявам си да подновя тази тема, защото направих същата глупост - послушах "професионално" мнение да нанеса върху замазаните с латекс стени в детската стая перлен лак - уж за блясък, а и можели да се мият стените. Изпаднах в ужас от резултата... :oops: Сега се чудим какво да правим. :? Моля ви, помогнете ми със съвет, спешно ми е!!! [-o<
Ми, боядисайте наново с латекс
Дали ще хване равномерно върху лака?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед юли 05, 2020 8:47 pmgeri_sim написа:


Дали ще хване равномерно върху лака?
Ами... какъв е лакът? Как е положен?
Грундче, нещо?
  • 1
  • 2

Тема "Премахване на лак от латекс - възможно ли е ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: