Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
road_runner - специалист
Здравейте,

Не ми се занимава да боядисвам цялата стая , със същата боя покрих леко опушен ъгъл от парното (обезпрашен преди това )- от порядъка на 15х15 см. Наясно бях, че няма да стане перфектно, и ще личи, но все пак сравнително добре се получи.
На едно две места все пак има леки отблясъци по крайщата на преливката. Има ли как да се притъпи тоя отблясък - мислех си да пробвам със шкурка 2000, колкото да не е толкова лъскаво точно там?
Ще стане ли така , или има някакъв друг вариант ?
kozl - майстор
ср май 12, 2021 8:57 pmroad_runner написа:
Здравейте,

Не ми се занимава да боядисвам цялата стая , със същата боя покрих леко опушен ъгъл от парното (обезпрашен преди това )- от порядъка на 15х15 см. Наясно бях, че няма да стане перфектно, и ще личи, но все пак сравнително добре се получи.
На едно две места все пак има леки отблясъци по крайщата на преливката. Има ли как да се притъпи тоя отблясък - мислех си да пробвам със шкурка 2000, колкото да не е толкова лъскаво точно там?
Ще стане ли така , или има някакъв друг вариант ?
Немам идея, но с 2000 шкурка и при латекс и при тва вероятно нанесен с релеф какво ли ще се получи освен затлачване на шкурката :?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Аз полирам с 2000 :-)
road_runner - специалист
Намерих едно миниатюрно валяче около 5 см и минах още веднъж с малко боя насам натам , и се маскира почти до перфектност сянките.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет май 14, 2021 10:45 amroad_runner написа:
Намерих едно миниатюрно валяче около 5 см и минах още веднъж с малко боя насам натам , и се маскира почти до перфектност сянките.
:-) Практика му е майката

Тема "Маскиране на петна на латекс след частично боядисване?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: