Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
Здравейте! Става въпрос за малка стена при трегера на избита тераса. Имаше конзола за ключ, но лампата не се използваше и исках да я скрия, защото стоеше грозно. Измазах я с гипсово лепило, шкурих и боядисах с латекса, който е останал в същия цвят. Стана супер, но след време се напука по краищата и отново си личи. Как най-лесно може да стане? Трябва ли да се прави цялостна шпакловка и ако да, трябва ли латексът да се маха, или може и върху него?

От следващите ми опити да шпакловам само около дупката, малко се поразвали и текстурата спрямо останалата част от стената, та ако мога и това да оправя, ще съм много щастлив.

Изображение
kozl - майстор
Пробвай с това.
Има и на други производители подобни шпакловки, но не открих в нета.
В Баухаус продават, но не помня наименованието, а цената е към под 20 лв. за няма литър обем.
Характерно е, че кутията на шпакловката е много по-лека от същия размер кутии на други по-евтини шпакловки.
Лесно се шлайфа.
zz_stefanov - майстор
При мен изображението не излиза, конзолата нали си я махнал.

Тема "Скриване на пукнатини" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: