Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
Здравейте.

Предстои ми реновиране и освежаване на голям хол с трапезария. Пространството е около 50 кв. м. Сега стените са с бледо син латекс, интериора е с бели мебели. Насочила съм се към промяна в стените, но съм леко неориентирана относно това, дали с мазилка Караваджо помещението няма да придобие някак по-смалени размери и усещане за пространственост. Или напротив - ще стане по-топло и уютно като усещане. Чета по описанията, че този вид мазилки пречупват леко и деликатно светлината, но не съм сигурна.
Какъв е вашият съвет?

Благодаря предварително. 8-[
nelina_london - специалист
А,какъв е стилът на помещението?
Подобен вид италиански мазилки предполагат малко по-тежък интериор с подходящи мебели,столове.
Изразявам лично мнение,че не си падам по мазилки с лъскави оттенъци.Има много други модни варианти за разнообразяване на стените.
floydogi - специалист
А стига бе, регистрира се и пуска "въпрос" с линк към продукта... Ептем за тъпи ни вземате вече.
ср авг 18, 2021 1:40 pmnelina_london написа:
А,какъв е стилът на помещението?
Подобен вид италиански мазилки предполагат малко по-тежък интериор с подходящи мебели,столове.
Изразявам лично мнение,че не си падам по мазилки с лъскави оттенъци.Има много други модни варианти за разнообразяване на стените.
Да, може би трябва да обмисля добре. Мебелите биха си паснали, защото са в подходящ стил. Аз затова се насочих към тови вид мазилки, защото ми се струват различни, а не банални и често срещани.
floydogi написа:
А стига бе, регистрира се и пуска "въпрос" с линк към продукта... Ептем за тъпи ни вземате вече.
Нещо ненормално ли има? Да, регистрирах се, защото чета полезни съвети тук, но досега не ми е трябвало лично на мен. А за да попитам, трябва да съм с регистрация. И показвам към кой точно продукт съм се насочила, защото е специфичен, не е латекс в близката квартална железария, все пак.
hidrazin - майстор
Ужасно е да си наклепаш стените с такава простотия!
:partyman:
zz_stefanov - майстор
За дървените орнаменти ползвай лаковете на Амати, много добре споят на цигулките от 17в. :) :wink:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср авг 18, 2021 11:53 amStiva написа:
... пречупват леко и деликатно светлината....
настръхвам, говори ми

Тема "Мазилка Караваджо - За или против?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: