Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
dimovdid - специалист
]Здравейте, Колеги!
От известно време ми се върти една идея. Да направя едната стена в хола с посоченото покритие. https://silkplaster.bg/
Като технически изпълнение ще се справя. Повече ме притеснява следващата част от занятието:
-Практично ли е?
-Не изсветлява ли от слънчевата светлина, която ще попада на определени участъци близки до прозорците?
-Наистина ли ако се наложи ремонт по покритието не си личи "кръпката"? Все пак старата част може леко да си е променила оттенъка.
-Как е като трайност?
-И не на последно място (може-би и на първо) има ли някакви звукоизолационни и звукопоглъщащи свойства? Стаята където смятам да го полагам е около 30 кв м и едната стена е почти цялата гола. Срещуположната е същата работа. При работа на по-мощен климатик от съседите или при бучащ автомобил от улицата се получва ефект на стоящи вълни и едно неприятно бучене с минимуми и максимуми в пространството. Дали този ефект няма да се намали ако едната стена е звукопоглъщаща? Дано съм го описал разбираемо.
Ако някой има такова покритие в дома си или има мнение по въпроса, моля да отговори.
Благодаря Ви!

Тема "Някой използвал ли е Silk Plaster? Отзиви? Дублирана тема! Изтрийте я моля." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: