• 1
  • 2
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
nikolson - майстор
Има различни видове неръждаеми стомани с различни характеристики. Едно е за съдове за готвене, друго за хранително производство. Във втората има добавен молибден.
edibg - помощник
Добро утро.

Мисля, че се спрях на този метод на оксидация или този , но за второто ще ми трябва доста голям лиген с олио и не знам ако направо залея с олио нагорещената част дали ще стане.

Вариант да го пращам някъде е изключен, по-скоро ще си взема нов.

Относно повторен ремонт, сигурно има майстори, които ще успеят да го оправят, но вече ми писа, а и сигурно ще ми вземат 1/2 от цената на нов, не си заслужава.

@nikolson - Относно стоманите - да знам че са различни и за това избрах въпросния майстор, който каза че ще тества стоманата от която е направен казан и след това ще поръча от същия материал. Уж чакаше въпросния материал около месец, а накрая като видях какво е направил направо ми идваше да му захлупя казана и да блъскам яко по него, но бях вече пред свършен факт.

В края на крайщата, като се замисля от какви тръби пием вода - инсталирани 1960г, може би издебнявам прекалено с тази ръжда.

Прикачам снимка на филтрите на къщата за да онагледя какво пием.

Прикачен файл

3.jpg Водни филтри
  • 1
  • 2

Тема "Боя за контакт с храни - 100С" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: