• 1
  • 2
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
Lutchezar - майстор
ср май 04, 2022 8:23 pmkr1100 написа:
Моля недей се изказва неизживял гледане на старо животно едва кретащо към края на живота си.
Памперси, колички и прочие не са ми непознати. И никой не е оставал омазан опикан и осран. И дори тогава не си вършат работата където им хрумне.

Има една група хора дето си гледат кучетата на терасата и ти мързи да ги разхождат, надявам се авторът на темата да не е от тях.
MohicanSQL - напреднал
ср май 04, 2022 7:42 pmLutchezar написа:
Това е тераса, а не тоалетна
Логически погледннато у вас терасата не е тоалетна, но щом има животни значи е зоологическа градина. Но ако вкъщи имате тоалетна значи и у вас е тоалетна ! :idea:
MohicanSQL - напреднал
ср май 04, 2022 10:24 pmMamaMy написа:
Вълков та Вълков. Вълков тва, Вълков онова. Като си дигна капака на тоалетната и от там изскача Вълков :roll: :toimonster: . Не го познавам тоя ама ще излезе голем дзвер. Като ония от "Заразно зло". Накъдето и да погледнеш все него ти натрисат. Сигурно е много закъсал човека та са се хвърлили незнайни герои да му правят тъпа реклама. Дайте да съберем некой лев и да му дадем, че да се кротнат тия Ескюели, че вече почнах да драйфам :kotz: от Мечкарови, Лисичкови, Зайкови и тем подобни горски фамилии :wink:
Споко бе "МамаТи", време и пространсво се напиня от позеленяване покраѝ теб - току виж си измислил някоя зелена гума. Коя свещена крава издои за да стигнеш до умопомрачителното заключение, че десетилетия в производството и на пазара все е закъсвал. Човека работи с немски продукти на BASF, в момента очаква доставка за да произведат нещо, което ми трябва. Не харесваш Вълците добре твоя грижа. А аз помежду другото зънях на БИЗОНите, но се оказа, че тънат в безхаберие по повод темата !
MohicanSQL - напреднал
ср май 04, 2022 11:14 pmLutchezar написа:
ср май 04, 2022 8:23 pmkr1100 написа:
Моля недей се изказва неизживял гледане на старо животно едва кретащо към края на живота си.
Памперси, колички и прочие не са ми непознати. И никой не е оставал омазан опикан и осран. И дори тогава не си вършат работата където им хрумне.

Има една група хора дето си гледат кучетата на терасата и ти мързи да ги разхождат, надявам се авторът на темата да не е от тях.
Някоѝ да живее с надеждата за теб - как да не се почустваш добре. Но като тесен специалист по темата сигурто ти е ясно, че както при хората така и при животните има приложение науката наречена Психология. Башкъ на това всяко си върви в комплект с вроден характер. Всичко това като се окомплектова с това, че кучето от 9 год. е било дворно с последвало преместване на тераса, която се превръща в неговият двор. При него няма режим сутрин - вечер. Ходи когато му се ходи, не му се стои вътре, а ако го затворя и го напъне, не само ще се изтропа, но има вероятност да се опита, да си скрие редките и да ги пръсне по стените. Така, че по лекичко с копентентноста по темите !
Lutchezar - майстор
За съжаление съм тесен специалист по темата - над 20 години работа с увредени кучета и котки...
просто оттук нататък направо и не искам да чуя за животно с проблеми...
Имам една теория че на всеки човек му се пада такова животно каквото заслужава, та когато не се разберат тогава започват проблемите са всички.

Изобщо не е лесно да се гледа животно с проблеми, дори да е само едно, дори да не е едро, пак може да нанесе невероятни щети и материални и по себе си.

Но мисля че това с гумата на терасата няма да ти се получи. в такива случаи се правят помещения с наклон и улеи и се прави миеща се и махаща се пропусклива настилка. И пак зависи от това дали животното пази равновесие и няма да му е трудно да ходи и по нея. Всичко е индивидуално.
MohicanSQL - напреднал
чет май 05, 2022 11:20 amLutchezar написа:


Но мисля им по че това с гумата на терасата няма да ти се получи. в такива случаи се правят помещения с наклон и улеи и се прави миеща се и махаща се пропусклива настилка. И пак зависи от това дали животното пази равновесие и няма да му е трудно да ходи и по нея. Всичко е индивидуално.
[/qа ще нодuote]

Е много далеко отиде. Не е кучкарник където неможеш да им смогнеш. Наклон си има, но чак улеѝ да правя - все пак е тераса и това е куче, а не крава. Когато е необходимо кофа вода е достатъчна. Колкото мога да ходя аз по терасата толкова и тоѝ. Във всеки случаѝ асфалт няма да слагам и да му обувам гумени обувки. Ходили сме по плочки, а сега ще ходим по друго. Както казах или ще е гума с полиуретаново покритие, което не попива. Или боя за пътна маркировка върху воалит с посипка.
MamaMy - майстор
чет май 05, 2022 9:10 amMohicanSQL написа:
Човека работи с немски продукти на BASF, в момента очаква доставка за да произведат нещо, което ми трябва. Не харесваш Вълците добре твоя грижа. А аз помежду другото зънях на БИЗОНите, но се оказа, че тънат в безхаберие по повод темата !
От това ти мнение съдя, че или си самия дзвер или си негов аналлизатор, но като чета какви хвалебствия пишеш със сигурност си му аналлизатор. Ако човека има проблеми с изхождането по голяма нужда (чета че при животните много ги разбираш), кажи му да не ходи на лекар. Истината е една. Няма му аналния отвор. Излизал си го :lol:
MohicanSQL - напреднал
чет май 05, 2022 11:08 pmMamaMy написа:
чет май 05, 2022 9:10 amMohicanSQL написа:
Човека работи с немски продукти на BASF, в момента очаква доставка за да произведат нещо, което ми трябва. Не харесваш Вълците добре твоя грижа. А аз помежду другото зънях на БИЗОНите, но се оказа, че тънат в безхаберие по повод темата !
От това ти мнение съдя, че или си самия дзвер или си негов аналлизатор, но като чета какви хвалебствия пишеш със сигурност си му аналлизатор. Ако човека има проблеми с изхождането по голяма нужда (чета че при животните много ги разбираш), кажи му да не ходи на лекар. Истината е една. Няма му аналния отвор. Излизал си го :lol:
Ти маѝ нещо не си в ред - брадясваш в чата, фантазия колкото цялата Вселена, сам си правиш смеховете и в някакво имбецилно състояние сам си се смееш на тях. Безмислен и приключен.
  • 1
  • 2

Тема "Въпрос за ТЕЧНА ГУМА" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: