• 1
  • 2
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
MohicanSQL - напреднал
Външна тераса покрита с течна гума. Лятото като я напича слънце гумата омеква ли макар и минимално ?

Ако куче, котка ходят по малка нужда, гумата поема ли, и да остава миризма трудна за почистване ?
Theshooter02 - помощник
До колкото ми е известно, хидроизолацията е добра основа за последващо покритие, въпреки че и аз съм оставил една тераса на подобно покритие само. Гумата, сама по себе си е порест материал, та е възможно да поеме разни миризми.
Или я прежалваш, или слагаш някаква теракота отгоре. :?
infomar
Тя се слага винаги с някаква армировка.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср май 04, 2022 10:19 amchapara написа:
viewtopic.php?f=20&t=68351

Имаш тема вече :?
Човекът е нов тук, не подозира, че сме едни и същи муцуни навсякъде :lol: :lol: :lol:
MohicanSQL - напреднал
ср май 04, 2022 10:19 amchapara написа:
viewtopic.php?f=20&t=68351

Имаш тема вече :?
- аѝде пак сега и ти, това е друга тема.
MohicanSQL - напреднал
ср май 04, 2022 10:14 amTheshooter02 написа:
До колкото ми е известно, хидроизолацията е добра основа за последващо покритие, въпреки че и аз съм оставил една тераса на подобно покритие само. Гумата, сама по себе си е порест материал, та е възможно да поеме разни миризми.
Или я прежалваш, или слагаш някаква теракота отгоре. :?
Маѝ ще се доверя на Вълков - имат едно безцветно полиуретаново покритие, което го дават за запечатващ и предпазващ слоѝ върху гумата !
Lutchezar - майстор
Откакто се помня имам кучета и котки, нямам спомен някой да е пикал или срал на тераса. Това е тераса, а не тоалетна, животните са достатъчно умни и не го правят. И като сложиш гумирано покритие и като се намокри обикновено става като пързалка.
Или се бъзикаш с целия форум или не ти се случват нещата по обичайния начин...
kr1100 - майстор
ср май 04, 2022 7:42 pmLutchezar написа:
Откакто се помня имам кучета и котки, нямам спомен някой да е пикал или срал на тераса. Това е тераса, а не тоалетна, животните са достатъчно умни и не го правят.
Моля недей се изказва неизживял гледане на старо животно едва кретащо към края на живота си.
MamaMy - майстор
Вълков та Вълков. Вълков тва, Вълков онова. Като си дигна капака на тоалетната и от там изскача Вълков :roll: :toimonster: . Не го познавам тоя ама ще излезе голем дзвер. Като ония от "Заразно зло". Накъдето и да погледнеш все него ти натрисат. Сигурно е много закъсал човека та са се хвърлили незнайни герои да му правят тъпа реклама. Дайте да съберем некой лев и да му дадем, че да се кротнат тия Ескюели, че вече почнах да драйфам :kotz: от Мечкарови, Лисичкови, Зайкови и тем подобни горски фамилии :wink:
  • 1
  • 2

Тема "Въпрос за ТЕЧНА ГУМА" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: