Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
abracadabra - специалист
Искам да мина с качествен латекс добре залепени релефни тапети. За да не мажа, бих искал да ги изпръскам с латекс. Трябва ми за тази цел качествен пистолет, да е на ток и да може и да се ползва да изпръскам и таванчето. Както и това е хубав инструмент и е добре да има такъв всеки.
Моля, ако сте раотили с подобно устройство и имате наблюдения да споделите. Бих искал да закупя нещо качествено, което да може да работи с латекс и да не запича.

Ще съм благодарен ако споделите мнения.
brum - майстор
Само за едно боядисване ли ти е? Ако да - неоправдана е инвестицията. С пистолет разхода е по-голям и цапането е по-голямо. Отделно, че безвъздушните пистолети за боядисване са скъпи.
abracadabra - специалист
пон апр 03, 2023 1:33 pmbrum написа:
Само за едно боядисване ли ти е? Ако да - неоправдана е инвестицията. С пистолет разхода е по-голям и цапането е по-голямо. Отделно, че безвъздушните пистолети за боядисване са скъпи.
Ми за тоз сезон-да(имам една стая с тапети да ги мина, и едно таванче че е отдавна боядисвано). Но, ако имам ще си го ползвам и за други ремонт.
Това че повече цапа, малко ме спира. То за нещата които ми трябват някакво хубаво мече... Между другото купих от телешоп една глупост където я рекламират.... Хипер некачествено. За нищо не става. :rolleyes:
Но ако ми препоръчате нещо да купя за таванчето и тапетите. Хубаво мече, то вярно че пистолет ще ми стои само някъде...
brum - майстор
Не мога да препоръчам нещо специално. Ползвам най-масовите валяци с къс косъм като боядисвам с латекс. Вършат достатъчно добра работа, че да ни трябва нещо екзотично и лъскаво.

Пистолета има по-голяма разходна норма, повече цапа (всичко което пръска боя цапа повече от колкото нанасянето с четка/валяк), скъп е (хиляди левове) и се ползва когато имаш големи обеми от работа. За нещо от дъжд на вятър е неоправдано. Ако боядисваш по 2 къщи на месец вече почва да има смисъл.

Тема "Пистолет за латекс" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: