Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
Здравейте, имах дупки по стената и преди да боядисвам реших да ги запълня с готова замазка. След това минах с шкурка, но крайният резултат явно е незадоволителен, защото има видими неравности. Освен това при боядисването местата, които съм "кърпил" са с по-различен отенък. Моля за съвети какво мога да направя освен замазка наново на цялата стена, грунд и ново боядисване. Благодаря предварително


n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед апр 23, 2023 8:35 amksavov написа:
Здравейте, имах дупки по стената и преди да боядисвам реших да ги запълня с готова замазка. След това минах с шкурка, но крайният резултат явно е незадоволителен, защото има видими неравности. Освен това при боядисването местата, които съм "кърпил" са с по-различен отенък. Моля за съвети какво мога да направя освен замазка наново на цялата стена, грунд и ново боядисване. Благодаря предварително

viewforum.php?f=25
torbalan - Дървен философ
Шкуриш там, където не е равно, докато го изравниш.
После боядисваш два-три пъти с хубав бял латекс, докато стане равномерно бяло без петна.
После, ако искаш - боядисваш с оцветен латекс.
Моля, опитайте стъпките отново и вижте дали работи. Мисля, че някъде не е наред
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Спецовете да ме светнат, ся това бот ли е?
vlax - майстор
чет дек 14, 2023 5:15 pmn_a написа:
Спецовете да ме светнат, ся това бот ли е?
Не съм спец,ама за мене Да.
radius - майстор
Как бе, туй баба ви Зелда от Горно Уйно, гарантирам за нея.

Тема "Неудачно запълване на дупки по стената и лошо боядисване - съвети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: