Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
svetlio
Здравейте, в Бриколаж онзи ден видях че продават термоизолационни тапети около 11-12лв ролката. Това нещо представлява стериопор с дебелина около 3 мм като има и вариант с залепена за него хартия тип амбалажна. Интересуваме дали някой е ползвал такова нещо и какво му е мнението. Също така как се лепи този стериопор с какво лепило за стените и съответно с какво може да се лепят хартиените тапетите върху стериопора.
masteradmin - майстор
На сина ми едната стена е към стълбището на блока, затова я облепих с такъв стиропорен тапен. Лепи се като нормален тапет, само че лепилото го купих вносно и беше малко по гъсто от българското, върху него съвсем лесно се лепят нормални тапети. Гарантирам, ти че има много добър ефект. Докато ги лепих навремето след като налепих половината стена от другата половина лъхаше хлад, с две думи чувствително се усеща разлика. Единствения дефект е ако детето ви е много палаво и нарани тапета по някакъв начин. Аз такъв проблем не съм имал де. Ако нещо не ви е ясно питайте.
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 12:38 am, променено общо 1 път.
Не знам дали е актуална темата...Все пак и аз си сложих такива 5мм на една външна стена, където мухлясваше...Мухал пак ставаше и затова сега направих външна изолация. Иначе естетически ефекта е добър...идеално гладка стена (моята не беше шпаклована). Лепих с С200 и цимент. Сега ще слагам май такива и в друга една стая вместо шпакловка...самоче оновата е блажна боя и мисля за нещо по здраво...примерно БороКонтакт + Теракол флекс + С200...Сложил съм пробка и утре ще стане ясно...

Тема "Що за чудо е това - термоизолационен тапет?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: