Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
UNIOR - модератор
walko написа:
Един съвет в Практикер ходи зада видиш как и с Или с други думи Практикер не е за пазаруване там ходи на ИЗЛОЖБА. :-D
Подкрепям те с две ръце
bulhomes2 - майстор
Вдигам много стара тема, но трябва да го споделя. Не внасят резервни части за стоките, които само те продават у нас. Демек, ако с листосъбирача освен листа дръпнеш и клонче или камъче и се счупи перката - това е.
velsi - Почетен майстор
Абе те май вече стока не зареждат... Ходих преди дестина дена, видя ми се доста оредяло. Отдавна се говори за фалит... ти искаш части да има.
lov - майстор
В Германия нали обявиха фалит още миналата година. А и цените им вече съвсем не са конкурентни.
brum - майстор
Те фалираха и тамошните, и тукашните - всички в комплект. И ги разпродават сега на парче, ама няма много интерес към такива хипермаркети. Особенно тука където се пренасели с подобни.

Интересно ми е дали ако не ги продадът до няколко месеца ще затворят врати. Тъпичко ще е, щото маса народ работи там...
tretre - специалист
Който и да ги купи, трябва да ги промени.
Отдавна спряха да внасят качествени неща на конкурентни цени.
Логично е да фалират,защото всичко което се купи на промоция се скапва.
Общо взето работят на принципа на всички дискаунтери, но когато ядем боклуци не умираме на другия ден и това спасява тази политика...
juvesan - специалист
Ха..прочетох и виждам, че нещата са едни и същи откакто е темата... тези от Практикер и Бриколажа ( защо ли пък на последните не се "спрята" някакъв фалит, като са същите... мародери ) не са се променили никак за това време, ама и не умират гадините :vom: Впрочем, понякога има някакви промоции, които са с някакъв смисъл, ама в повечето случаи си е един музей - гледаш и цъкаш с език :rock:
storming - специалист
Някой поръчвал ли е скоро онлайн от практикер?
Дори и стока за 5 лева да вкарав в количката ми дава безплатна доставка (за София става въпрос), така ли е в действителност?
brum - майстор
Звънни на техният телефон за информация. По-бързо ще получиш отговор отколкото тук във форума.

Искам да видя как ще ми докарат 25кг подова замазка за 5лв без пари :) .

Тема "Практикер?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: