Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
Здравейте, спешно имам нужда да купя матрак и се чудя какъв да е. Посъветваха ме да е латексов, но понеже ми трябва еднолицев матрак за латексовия ще трябда и подматрачна рамка, а така доста се оскъпява. За това трябва да избера друга алтернатива - с пружини или дунапренов? Кой бихте ми препоръчали от двата? Може и от друг материал, но да е еднолицев, тъй като ми трябва за спалня с механизъм и да не е много скъп. Предварително благодаря.
Стефан - майстор
На мен всичките ми матраци са ТЕД. Много съм доволен от тях - вече няколко години ги ползвам, и до сега въобще не са се деформирали. Много са удобни!
Тани - модератор
Не знам дали сте видяли цените на латексовите матраци, но ако можете да си го позволите, горещо ви го препоръчвам. А мемофлекс е една класа над него, но е малко по-скъп. Ако можете да си позволите матрака рамката не е чак толкова скъпа в сравнение с него. И не забравяйте, че латексовите матраци имат 10 години ГАРАНЦИЯ т.е. живота им е доста по-дълъг и освен това за антибактериални. Лично аз бих отложил покупката за по-късен етап, ако не мога да си го позволя в момента, но бих си взел латексов (аз всъщност така и направих де :roll:)
masteradmin - майстор
Е като алтернатива дунапренов, но тези с пружините евтините много бързо им искачат пружините и хич не съм доволен. Само че дунапреновия също иска подматрачна рамка. Така, че май без рамка няма да минеш пък слагай върху нея какъвто искаш матрак.

Тема "Матрак" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: