• 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
alex_beast - напреднал
нед юни 13, 2021 4:35 pmbrum написа:
Газ, бомби, ток - все неща дето могат да вкарат собственика в затвора за убийство. Даже предполагам, че ще се води предумишлено, щото тока нарочно е пуснат там с умисъл.

Мислете малко по-рационално. Ако бяхме САЩ и имаше в конституцията нещата за неприкосновена собственост можеш да го убиеш ако влезе у вас. Ама сме в България и за това се влиза в затвора.

Та така - тия дето крадат някой трябва да ги респектира. Тоя някой е държавата и органите дето се грижат за спазване и прилагане на закона. На обикновеният човек механизма да влия върху тези процеси при нас е само един - изборите :) .
ТИ нямаш никакви права
мен ако ме питаш едно тхо и 20 000волта по оградата
друг е въпроса ,че имам жена и дете и неможем да го направа
ама що требе да се стига дотам
аз съм селско момче оставих си стек цигари и малко пари в коридора а в къщата сме аз жената майка ми и баща ми и баба ми
бех си седнал у работилницата и викам на жената абе донеси ми кутия цигари
иде невестата и ми вика ти не си зел горе нема нищо
чатна ми че са ме обрали посред бел ден кога сички сме си вкъщи
в понеделник кога сички сме на работа освен баба ми бех забил катинари насекъде
влезнали са посред бел ден .,.,, видели са ,че има катинари и са строшили прозореца на спалнята
зели са си квото им требва и тетака
после ги хванаха след 2 седмици -даже не повервах
оказаха се деца на по 9-10 години
нищо не им направиха а аз имам син и много обичам децата та и аз нищо не направих
ама сети се ,че тея деца са бъдещи престъпници
Та говоря ти за къща в която всеки ден има хора ,а вие ми говорите за вила
ако искате да се опазите требе да утрепете некой
сложих камери в едно училище и ми се обаждат от полицията ,че е откраднат телефон -да ида да им пусна записите
прегледахме записите оказа се едно момиченце -взе телефона претараши сички якета за парички
и викам на полицая добре де виде кой е сега кво следва .,.,.,., ми вика ше обещае повече да не прави така
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32

Тема "Съвети за опазване на жилището от крадци" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: