Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
valja - напреднал
Здравейте, аз съм нова тук. Съвсем наскоро открих сайта и форума "Направи си сам". Искам да ви задам един въпрос. Купихме си от Метро пистолет за горещ въздух за сваляне на блажна боя. В куфарчето освен пистолета има 4 накрайника, шпатула е още 3 пластинки, за които не можем да се ориентираме за какво са. Едната е с формата на равностранен триъгълник с ширина на страната 6,5 см, а в центъра има отвор с формата на квадратче със страна 9 мм. Другите 2 пластини са с друга форма, също с такъв отвор в средата с формата на квадратче. Бихте ли ми помогнали?
Niky - специалист
Слагат се на дръжката, завиват се и с тях се чегърта нагрятата боя. Ползват се различни, в зависимост от детайла, но най-често триъгълното.
HD - специалист
Да не би пистолета да е марка "AGOYOMA"?
Не знам дали и другите имат такава окомплектовка, аз си взех преди 2 месеца такъв, и съответно вече 3-ти път е на ремонт, много им горят нагревателите, хем го почивам на често :?

Аз тези приставки въобще не съм ги ползвал - нагрявам и после стържа със шпаклата направо, с нея най-добре става общо взето, НО само за сравнително гладки повърхности.

Тема "Пистолет за горещ въздух" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: