Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
rockwall - майстор
ето това само мога да допусна

Прикачен файл

444.jpg
444.jpg (130.46 KиБ) Видяна 9965 пъти
jameson_2001 - специалист
Точно това ми е мъката,а иначе за тръбичките-от общината не ми позволява да правя каквито и да е "интервенции" по тротоара пред портата,за разлика от ПЕ....СИТЕ,които спират пред нея!
jameson_2001 - специалист
Абсолютно истински дялан камък.
Милен - майстор
Друг вариант метална табела да виси на 2 декоративни вериги от стрехата.
jameson_2001 - специалист
Този вариант на rockwall като че ли ми допада най-много.Ще мисля,пък все ще излезе нещо. :?
piron45 - майстор
Милен написа:
Друг вариант метална табела да виси на 2 декоративни вериги от стрехата.
Чудесна идея колега, само че бих предложил да не е метална ами на две вериги /къси/ непосредствено под стрехата да виси една дъска с цвета на вратата и на нея надписа да е направен с ПИРОГРАФ.
Мисля че ще стои добре.
rockwall - майстор
това за висящата табела ми хрумна и на мен.

вярно е че ще е в стила на вратата, но през нея все пак се минава, а когато искат да си влизат ще трябва всеки път да я откачат и закачат
(или да я вдигат някъде)

относно тръбичките - не ме разбра - не казвам да набиеш тръби в тротоара, които да се вдигат и заключват, а да си направиш поставка за знака, която да стои отпред, заключена с верига към дувара.

Не че е изключено и за това да ти направят проблем де

Прикачен файл

1212121212.jpg
1212121212.jpg (42.19 KиБ) Видяна 8852 пъти
jameson_2001 - специалист
Аз имах подобна идея,само че беше с дървени кашпи с цветя,които се местят,но не беше минала и седмица и бях предупреден да ги махна от така наречената''общинска собственост''-за мен тротоара.
rockwall - майстор
ИЗМИСЛИХ ГО !!! - дано ти хареса

Поне за мен това е идеалното решение и не мисля да се мъча повече над казуса :lol:

така ще имаш табела, която :

1. не разваля вратата
2. може да се маха и да се слага само когато те няма
3. Няма да хване крака, защото се заключва в 3 точки (т.е. в една но и дупките в бетона се броят)
4. Сложена е изцяло на твоето място и няма да може никой да ти опява.
5. Оформлението на самата табела може да е различно по стил от двете страни - от едната да е любезно, а от другата не толкова :lol:

6. Не на последно място - така си укрепваш допълнително заключването на вратата.

ЕТО ПРОЕКТА - дано ти хареса и да влезе в работа

УСПЕХ

Прикачен файл

нужни промени - минимални.jpg
нужни промени - минимални.jpg (118.94 KиБ) Видяна 8799 пъти

Прикачен файл

10000001.jpg
10000001.jpg (101.97 KиБ) Видяна 8799 пъти
jameson_2001 - специалист
rockwall - идеята е доста оригинална,сигурно така ще направя.А ето по долу един познат как се е справил със ситуацията,само че плаща някаква такса в общината-не знам колко,но пак са си пари.Той се беше видял в чудо,тъй като има магазин а отсреща е 5 звезден хотел и като му дойде стока,а баровците си накачили SUV-тата точно пред входа -стой та гледай!

Прикачен файл

IMG_2501.JPG
Дървени кашпи
IMG_2501.JPG (189.88 KиБ) Видяна 8785 пъти

Тема "Гараж не паркирай !" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: