Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
jameson_2001 - специалист
Моля за помощ.Някой може ли да ми посочи он-лайн магазин за стикери и табели.Конкретно-ПИСНА ми да ми спират пред гаража и говорих с един приятел-полицай.Та той ми каза,че задължително трябва да си сложа табела на гаража.Все едно не е видно,че е гараж :x :x .Надявам се,че някой ще помогне.
ivok - специалист
http://www.trs-bg.com/main_html/sign_v.html

Ето тук има знаци.
Стикер можеш да си направиш и сам и после в някоя фирма да ти го отпечатат.
jameson_2001 - специалист
А има ли някакви стандарти - какво да се напише точно.Остави надписи от сорта на "ИЗРУДЕ не спирай тук!"
rockwall - майстор
ето готова табела

Прикачен файл

Only_In_Bulgaria_37.jpg
Only_In_Bulgaria_37.jpg (70.11 KиБ) Видяна 11192 пъти
jameson_2001 - специалист
:lol: :lol: :lol: Това аналог няма,ама някак си не ми стои на гаражната порта от дърво.Не се хваля- дадох 2500 за тая порта,затова искам нещо по-добро.
ivok - специалист
Ти какъв стандарт искаш? Европейски ли? :-D Или слагаш истински знак или стикер като същия знак, или пишеш " ГАРАЖ! Моля не спирайте!"
jameson_2001 - специалист
Второто - сега ако ми кажеш къде да си поръчам он-лайн?
rockwall - майстор
значи - не знам каква ти е вратата, защото е дървена

можеш да си поръчаш да ти изрежат буквите на надписа във всяка рекламна агенция, в която имат ПЛОТЕР и правят надписи от самозалепващо фолио

Не виждам защо трябва да е по Интернет.

взимаш си буквите и си ги слагаш на каквото искаш и ще имаш табела с големината, която искаш

Аз бих ползвал плексиглас. Поръчвам буквите в цвят и шрифт, който да отива на вратата. Залепям буквите на плексигласа, слагам някой и друг орнамент (пак от самозалепващото фолио), правя няколко отвора в ъглите на плексигласа и по страните (ако е по-дълго и трябва да се укрепи повече, взимам няколко винта за дърво и си слагам табелата където искам.

Ако е много старинно орнаментите ще се вържат с обкова и дървото.

За твое инфо - така ще ти излезе най-много на 30% от цената, която ще платиш за ГОТОВА табела.

ТАЗИ ВРАТА ТУК Е ОТ КЕДЪР - правя леко проектче за нея

Дано твоята е по-хубава

Прикачен файл

1.jpg
1.jpg (71.76 KиБ) Видяна 11109 пъти

Прикачен файл

2.jpg
2.jpg (92.98 KиБ) Видяна 11109 пъти
jameson_2001 - специалист
Е не е кедрова ама....

Прикачен файл

002.JPG
002.JPG (179.62 KиБ) Видяна 11106 пъти
rockwall - майстор
ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ВРАТАТА

ЧЕСТНО ако говоря - каквото и да направиш и не е от дърво или метал ще е грозно за тази врата

ПО-добре сложи един знак отпред на тръбички и го хвани някъде с една верига че да не хване крака

аз НЕ БИХ ПИПАЛ ВРАТАТА

Тема "Гараж не паркирай !" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: