• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
dampi0 - напреднал
За момента идеята ми е или да монтирам легнал полицай или да покрия пътя с нещо, примерно евтин балатум, но не съм сигурен дали ще издържи.
brum - майстор
С водни пръскалки. По-голям шанс за успех имаш. Или асфалтирай, ама цените няма да ти харесат.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт юли 11, 2023 1:28 pmdampi0 написа:
За момента идеята ми е или да монтирам легнал полицай или да покрия пътя с нещо, примерно евтин балатум, но не съм сигурен дали ще издържи.

... Все пак, колко често се минава по тоя път и колко е голям? Щото бих посяла детелина
Последна промяна от n_a на вт юли 11, 2023 2:40 pm, променено общо 1 път.
Щом са дига пушилка, няма да е само от оня, що клати кот тряба.
chapara - майстор
вт юли 11, 2023 1:30 pmdampi0 написа:
За момента идеята ми е да монтирам легнал полицай или да покрия пътя с някакъв балатум, предполагам, че ще се скъса.
👍

Насаждения между пътя и имота!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт юли 11, 2023 2:38 pmchapara написа:
вт юли 11, 2023 1:30 pmdampi0 написа:
За момента идеята ми е да монтирам легнал полицай или да покрия пътя с някакъв балатум, предполагам, че ще се скъса.
👍

Насаждения между пътя и имота!
Тъкмо му писах в дубъла... Бе няма ли да оправят ******* форум!
chapara - майстор
Аз го почти елиминирах тоз проблем, но не с детелина. Джанки и липи. Пътя ми е пред оградата, но вече не го виждам.
А е на първокласен път, стария за Ботевград, представете си в ква страна живеем и винетка треба даже🤢🤮
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Моля дайте съвет как да де ограничи вдигането на прахоляк от коли на черен път?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: