• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10
Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
Georgi G - помощник
Бихте ли ме насочили към някой от изпитаните оторизирани дилъри. В момента е на промоция на доста места. Може и на лични.
Chefo77 - майстор
Ами ако споделиш от кой град си, няма да е зле ...
Chefo77 - майстор
Крос 3 имат магазин в Стара Загора. По спомен във Варна цената беше 350 лева. Ако намериш някой, който да пазари редовно от тях, може и да свалят цената.
Другият вариант е в Томика - Пловдив, с онлайн поръчка. Виждам, че и там е 350, доставката е безплатна, а сервизът им (ако се наложи) е мнооого добър.
ZEDYCUS - майстор
Оказва се че има и ментета на 2470 та внимавайте.
Как отличить подделку от оригинала (HR 2470(2470Т) Makita)
https://www.youtube.com/watch?v=LRRwqRwDkNs
Chefo77 - майстор
Аз затова го насочвам към оторизиран търговец. Не мисля, че някой такъв, би рискувал да му пробута менте.
Georgi G - помощник
Здравейте, ходих до "Крос 3" и до "Баумакс", за да видя машината отблизо. Буквите бяха леко изпъкнали с бял надпис, на дръжката надписът на Макита беше леко вдлъбнат, а на самата ръкохватка е с бял надпис. На стикера пише Made in China. Перфоратора и на двете места се продаваше в комплект само с куфара, без никакви свредла. Така ли изглежда оригинала?
Chefo77 - майстор
Така изглежда оригиналът, да. Не трябва да те притеснява, че е правен в Китай, всички 2470 се правят в Китай.
Georgi G - помощник
Здравейте, купих си Макитата която коментирахме в темата, но нещо ме притеснява в начина и на работа. Ще кача клип за да видите как работи. Обърнете внимание на биенето на патронника и неравномерният звук който издава. Моля запознатите или притежателите на модела да споделят мнение това нормално ли е?
http://vbox7.com/play:45e29ed719
Chefo77 - майстор
Така, както си го пуснал клипа, можеш да си го гледаш само ти. Имам едни съмнения, че точно ти много добре знаеш как звучи :)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10

Тема "Избор на перфоратор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: