• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
Hoвoceлckи - майстор
Екстра си е машинката! Преди седмица и аз си купих такава от тук. Но не е първата в ръцете ми :)
Avas_co - майстор
Нямаш поводи за притеснение.
При перфоратора няма как да нямаш биене пък, било и с изключен удър, а звука и е нормален за нова неразработена машинка.
cholev - майстор
Въпросната макита 2470 освен с три пъти по високата цена с какво превъзхожда моя парксайд http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID ... 01050%20B2
Парксайда е по мощен, същия размер, близък дизайн, 3 пъти по евтин. Има нещо но ми убягва.
Kumay - майстор
cholev написа:
Въпросната макита 2470 освен с три пъти по високата цена с какво превъзхожда моя парксайд http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID ... 01050%20B2
Парксайда е по мощен, същия размер, близък дизайн, 3 пъти по евтин. Има нещо но ми убягва.
:megaeek: :respekt: :lachtot:
p.v.x - майстор
Kumay написа:
cholev написа:
Въпросната макита 2470 освен с три пъти по високата цена с какво превъзхожда моя парксайд http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID ... 01050%20B2
Парксайда е по мощен, същия размер, близък дизайн, 3 пъти по евтин. Има нещо но ми убягва.
:megaeek: :respekt: :lachtot:
Винаги съм се чудил , защо си бивш служител на Томика ЕООД! :?
Последна промяна от p.v.x на пет юли 15, 2016 11:18 pm, променено общо 1 път.
Chefo77 - майстор
Чолев, малък си още. Като пораснеш, ще разбереш каква е разликата :)
cholev - майстор
хе хе. Освен емоции нула информация= смешно. Колеги- по конструктивно. Това, че вярвате в бог и макита няма лошо, но нека по информативно. Твърдя, че въпросната макита с нищо не превъзхожда моя парксайд. Ако некой е против нека да го докаже. По въпроса за японското качество уеко съм скептичен. Да минеме от инструменти към коли: преди месец се возих до Сливен и обратно с един ярис- вердикт: този супер популярен японски автомобил е най големия боклук, който съм виждал в живота си -карал съм 412д (москвич)- това е в пъти повече кола от яриса. Тайно подозирам, че и с инструментите е така: Осанна- ама всъщност..
Как разбрахте, че въпросната макита не може да се сравнява с РВН1050- религия, нещо обективно, без емотикони- реално
пс.
На видеото биенето с 10см бургия е повече отколкото на моя парксайд с 80 см бургия :lol: - заеби
Chefo77 - майстор
Ами не можем да дадем доводи - печелиш. Ние сме глупаците, че не работим по обектите с такава велика техника...
Avas_co - майстор
Уф, ей сега отивам да си хвърля машините и отивам да се редя пред бакалията за инструменти от Лъки бои.
jekasus - майстор
cholev написа:
Колеги- по конструктивно
Инструменти тип - Райдър, Парксайд, зелен Бош и подобни в среден домашен клас живеят дълго при един майстор, като го пипнат другите........
Син Бош, Макита и подобни от среден профи-клас оживяват и при средни бригади(един с акъл, другото паплач).
Така че трябва да правим разлика, кой инструмент - къде нужен, кога трябва и кой го пипа...
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Тема "Избор на перфоратор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: