Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
Chefo77 - майстор
Зеленото Бошче (PKS 55) го ползвам вече 2 години, има хала. Още не съм му сменял оригиналния диск :)
Ако можеш да си го позволиш, мисля че ще е по-добрия вариант от Скил-а и Блеки-то. ТУК е на 184 пари.
Иначе между Блеки и Скил съм ползвал само Скила (може и същия модел да е бил), приятно циркулярче. Блекитата аз лично не ги харесвам като производител - субективно!
Good Master - помощник
Да съгласен съм с вас, босша ми се вижда най удачния избор.
Само от къде да го взема, защото в хоум макс е 209 лева.
Последна промяна от Good Master на вт яну 26, 2016 3:22 pm, променено общо 1 път.
nikolson - майстор
Чети внимателно написаното. Най-евтино е този магазин, можеш да звъннеш в този, защото виждам, че на описанието е даден и контейнер за събиране на стърготините. Тези модели са PKS 55 A и са по над 220 лева.
Прочети внимателно написаното, попитай някой възрастен за съвет и залягай над книгите, че пишеш с грешки.
П.П. Уточнявай цената за доставка по куриер, за тази сума би трябвало да е безплатна. После ще ти трябва и онлайн регистрация за удължаване на гаранцията.
Chefo77 - майстор
Аз също съм му дал линк към магазин (надписа ТУК), който не е най-евтиния, но е доказано коректен и с проверен сервиз. Има и безплатна доставка.
PKS 55 А не му трябва, така или иначе стърготините при рязане са толкова много, че филтъра ще се пълни за норматив. А и след като закачена прахосмукачка не успява да ги изтегли, силно ме съмнява нещо, просто стоящо на пътя на струята, да успее.
Good Master - помощник
благодаря за мненията :o
nikolson написа:
Чети внимателно написаното. Най-евтино е този магазин, можеш да звъннеш в този, защото виждам, че на описанието е даден и контейнер за събиране на стърготините. Тези модели са PKS 55 A и са по над 220 лева.
Прочети внимателно написаното, попитай някой възрастен за съвет и залягай над книгите, че пишеш с грешки.
П.П. Уточнявай цената за доставка по куриер, за тази сума би трябвало да е безплатна. После ще ти трябва и онлайн регистрация за удължаване на гаранцията.

Онлайн регистрация за този модел не се изисква.
ktamen - специалист
Chefo77 написа:
Блекитата аз лично не ги харесвам като производител - субективно!
Най-много съм ползвал Блек енд Декер и съм с много добри спомени, ама беше качествен, отпреди да се омешат с ДеВалт. Малък за една ръка. Преди 7 - 8 години си търсих нещо такова за една ръка и не открих.
Има ли изобщо ръчни циркуляри за една ръка, с кабел, без батерии?
Chefo77 - майстор
Боша често го ползвам с една ръка, използвам две само когато ми трябва по-прецизен сряз или когато режа нещо по-дебело. Предполагам всички по-малки циркуляри ще могат да се ползват с една ръка.
ktamen - специалист
Държал съм всякакви циркуляри с една ръка, включително и огромни кютюци с 25см дискове.
Не е въпрос дали може, целта е да е удобно.
nikolov333 - майстор
А каква е разликата между Bosch PKS 55 и 55 A?

Тема "Кой циркуляр да избера?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: