Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
p.v.x - майстор
p.v.x написа:
Ако си избирах майстори от такива подписчета , значи съм по не у ред , от самите тях. :-D
Гледам , че това съм го публикувал на : ср юни 15, 2016 10:03 pm. :)

И не търся конфронтация.Молбата ми бе съвсем искрена.

За това питам отново.Да пращам ли пет-те левчета?
LazarGanev - "Велик майстор"
Как да ти кажа ...не знам дали си у ред :?. Гледам, че се самоцитираш и си говориш сам, ама не искам да твърдя. Що не идеш на лекар? У форума май имаше, ама вече не останаха, пък и тая работа не е много за Направи сам. Прегледай се бе човек - колко да ти струва - 50, 100... :?
MamaMy - майстор
Аз информацията и всичко необходимо съм ти го изпратил. Ако искаш да го ползваш си плати. Ако ли не, оправяй се. Това си е твой избор който мен не ме касае.
p.v.x - майстор
LazarGanev написа:
MamaMy написа:
Засрамих се . Уважавам годините и решенията ви. :rock:
egomen66 - майстор
p.v.x написа:
MamaMy написа:
Изпратил съм файл на ЛС.
Само дето е заключен, но така работата е сигурна :)
А безплатния файл на Стаменов е като трошичка от информацията. Дори може да се окаже и грешната трошичка :-D
Получих ЛС. Утре ще изпълня обещанието си. Предполагам , че файла е с лично твоя информация , което предполага и авторски права. Идеята е да коментираш тук в темата тази информация и да ни посъветваш. Със идеята да вземем правилни решения.
Качвам ти обещания клип , за да разбереш , че съм сериозен.Обърни внимание на часовника , и часа на публикацията ми. :rock: https://www.youtube.com/watch?v=V3C7BPpooSg
Клипа е спрян от мен , тъй като е качен без мое съгласие. :partyman:
p.v.x - майстор
MamaMy написа:
Аз информацията и всичко необходимо съм ти го изпратил. Ако искаш да го ползваш си плати. Ако ли не, оправяй се. Това си е твой избор който мен не ме касае.
Получи си паричките.

Сега няма ли да ни светнеш , с точни съвети , за начина за планиране на осветлението , в домовете ни . :rock:
vgeorgiev - специалист
Това ми прилича на театър за пред админа :lol: Двама потребителя с по хиляда поста си пишат за ланския сняг...
MamaMy - майстор
Наистина получих парите. Потвърждавам официално и както и на лични пиша и тук паролата на файла 3334. Гарантирам за достоверноста на документа както и за чистотата на файла от вируси. Все пак първоизточник е държавната администрация. Заглавието на файла е:
НАРЕДБА № 49 ЗА ИЗКУСТВЕНО ОСВЕТЛЕНИЕ НА СГРАДИТЕ

ПП Ако искате и ви е страх, не я разархивирайте. Намерете си я в интернет и си я дръпнете като мен. Аз няма какво да коментирам минималните изисквания на строителния контрол което всъщност е лицето на държавата.
p.v.x - майстор
p.v.x написа:
MamaMy написа:
Изпратил съм файл на ЛС.
Само дето е заключен, но така работата е сигурна :)
А безплатния файл на Стаменов е като трошичка от информацията. Дори може да се окаже и грешната трошичка :-D
Получих ЛС. Утре ще изпълня обещанието си. Предполагам , че файла е с лично твоя информация , което предполага и авторски права. Идеята е да коментираш тук в темата тази информация и да ни посъветваш. Със идеята да вземем правилни решения.
Да чакам ли още. :?

:rock:
MamaMy - майстор
MamaMy написа:
Симеоне, тя топлата вода е открита само първия път. Всеки следващ само я преоткрива. По същия начин и ти. Искаш информация която е известна на хората от векове. Обаче вместо да потърсиш сам в духа на бившия форум, искаш да ползваш благата на готово. Е, аз не искам тези пари за да продавам информацията. Аз продавам труда си да я намеря, да я синтезирам и да ти я предоставя в сдъвкан и годен за ползване вид, като гарантирам и истинноста и. Иначе може да предявиш искане и за авторски права върху народната музика. Нали ти си народа. Въпроса е друг ако отговора ми е част от професионална тънкост която не е обявявана официално. Като практикуващ дадената професия аз изкарвам пари с тази информация. Значи, спускайки я на теб и ти ще започнеш да изкарваш пари с нея или дори ще ме конкурираш. Е, защо тогава да ти я давам безплатно? Има ли значение дали аз съм открил топлата вода ако искам да ти я продам? Ако има, върви съди Ковачки. Той едва ли е открил и парното и топлата вода, но продава яко скъпо все едно държи патентните права върху нея. :razz:
Няма как да коментирам разпоредбите на държавните органи. Те не се коментират а се изпълняват за да вземе обекта акт 16. Това което мога да добавя е само за ваше улеснение:
http://www.krushki.info/2010/12/norma-i ... lenie.html Ако се счита линка за реклама моля да бъде изтрит. Не посмях да изкопирам само статията без разрешение на автора и.

Тема "Съвет за осветление" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: