Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
Бях загубил ключа за вкъщи –касов ключ- но в крайна сметка го намерих в едно заведение няколко часа по- късно. Там се събират всякакви типове, някои ме познават и прочее. Понеже не казах на нашите, взех да се притеснявам възможно ли е да са направили копие на ключа за това време. Ключа е касов от тези големите. Такива ключове могат ли да бъдат копирани въобще. Ще съм благодарен, ако ми помогнете тук, благодаря!
Dzver - специалист
Всичко се копира за минути
lyubohar - майстор
Кажи на вашите и да сменят само вътре комбинацията на бравата.
Ама хора, ключа за който говоря не е от тези обикновенните тънките, а голям тип касов
kozl - майстор
Това не го спасява от копиране. Зависи от интереса.
Аз имам ключ, за който отказват да ми направят дупликат, но ми е ясно, че е поради финансови причини, а не защото не могат.
p.v.x - майстор
kozl написа:
Това не го спасява от копиране. Зависи от интереса.
Аз имам ключ, за който отказват да ми направят дупликат, но ми е ясно, че е поради финансови причини, а не защото не могат.
Що?
Този които ти прави дубликата , той ли ще ти плаща услугата. :lol: :lol:
Като няма какво да правите ръсите. :rolleyes:

:rock:
Е ключа пише че е пантентован и си има код написан на него, плюс това е невероятно релефен, как ще успеят да го докарат същия за минути, не им ли трябва заготовка. Тези ключове не идват ли в комплект с бравата?
lov - майстор
Врабец като не си на ясно няма да се мяташ в дълбокото. Има ключове на които копирането е забранено и ключарите много добре знаят това щото после дупе да им е яко. Е у нас всичко е възможно а и принципа на всяка ключалка е да покаже че там нямаш работа или за аджамиите да си мислят че са се подсигурилк като в банков сейф.
Тоест няма опасност нали, da ne tormozq nashite izlishno? Например миналата година заради колежа бях на квартира за 6 месеца и квартирата беше с касова врата, но ключа беше доста по- обикновен от нашия, но пак беше касов, тогава питах хазяйна да не бившите студенти да си имат ключ той каза, че нямало как да си изкарат.

Тема "Загубих ключ от вкъщи, но го намерих" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: