• 1
  • 2
Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
Гост - специалист
Не, от ремонта на същата пералня са снимките. Просто на фотоапарата му свършиха батериите и тези са снимани с телефон. Единствено снимката с надписа " CARBORAN"e от интернет.
Тази, с изрязаното парче синее, но е с фотоапарата. Когато не се включи светкавицата- снимките стават различни...
Hoвoceлckи - майстор
Определено това е казанче за прах :wink:
Гост - специалист
Hoвoceлckи написа:
Определено това е казанче за прах :wink:
От този материал производителите на перални не правят само казаните, а и доста други детайли. забелязах, че задния капак е от същия материал. Така, че при необходимост- можеше да жертвам него.
А колегата olelemaikо е доста наблюдателен- сниманата тапа, с шубера е първата, която моделирах с дремела. Не ми хареса как се получи, защото влизаше доста свободно в отвора и изработих втора, която залепих. Даже при втората придадох лека конусност (доколкото можах)
Hoвoceлckи - майстор
Нещо ни омота, ма карай :)
Гост - специалист
Hoвoceлckи написа:
Нещо ни омота, ма карай :)
Омота се, нали?
Може пък да съм снимал два еднакви казана на две перални от един и същ модел...
Единият- с отвор, другия- на същото място залепена капачка....
Знае ли човек? Може пък да съм собственик на сервиз за перални и да си снимам на воля...

Разбирам мотива ти да се заяждаш, но няма смисъл да се ядосваш. Това, че на тебе не можах да съм ти от полза-надявам се написаното да е полезно за другите членове на форума.

и да, има и друга уловка, банела май не е от сутиен на жена ми..
  • 1
  • 2

Тема "Как да залепим спукан казан на пералня." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: