Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
Имам следният въпрос,остана ми известно количество хоросан от ремонт,но видях,че е поизсъхнал и втвърден,в найлонови торби е.Има ли смисъл да се занимавам или да го хвърлям,не е много като количество.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Philips1 написа:
Имам следният въпрос,остана ми известно количество хоросан от ремонт,но видях,че е поизсъхнал и втвърден,в найлонови торби е.Има ли смисъл да се занимавам или да го хвърлям,не е много като количество.
За мен би имало смисъл, но аз и не питам. :-D Все пак, в какво виждаш смисъла? Какво искаш да правиш? И колко е неголямото количество?
Скоро няма да ми трябва,просто ми остана,а няма място за него,количеството е 2;3 торби по 20кг.Бях го забравил и скоро го видях,от миналото лято стои на закрито,има ли смисъл да стои или да го хвърлям?
lpoik - специалист
Philips1 написа:
Скоро няма да ми трябва,просто ми остана,а няма място за него,количеството е 2;3 торби по 20кг.Бях го забравил и скоро го видях,от миналото лято стои на закрито,има ли смисъл да стои или да го хвърлям?
Щом се е удървил хвърляй. :?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Philips1 написа:
Скоро няма да ми трябва,просто ми остана,а няма място за него,количеството е 2;3 торби по 20кг.Бях го забравил и скоро го видях,от миналото лято стои на закрито,има ли смисъл да стои или да го хвърлям?
Сами ти си знаеш смисъла!
Инак, ако питаш изсъхнал хоросан става ли за нещо - да, става.
Ако го държиш на балкона, го изхвърли преди женати да те е изхвътлила тебе.
Ако имаш нещо кърпеж по мазилка - намокри го, разбий го, прибави му цимент и си свърши работа
За 5 лева ...

Тема "Стар хоросан" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: