• 1
  • 2
Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
plamen6703 - майстор
"Maco" и "Roto" за мен е номер едно за обков... Winkhaus имах проблеми с такъв обков... Моето мнение е на потребител и е строго субективно...
Здравейте,

Ролпласт работят с Трокал, но като фирма са некоректни и нямат кординация помежду служители и отделите. Поръчах си дограма в София платих по банков път 100% тъй като така искат като плащаш по банка и един месец след плащането все още нямам прозорци на едната стая а на другата ми монтираха стъклопакети с надрани и замазани вътрешни стъкла. Съответно написах 4 жалби на който никой не ми върна отговор говорих с много служители на различни позиции и всеки се оправдава, че не зависело от него бил писал мейли на незнам си кой си незнам си кой бил виновен и в крайна сметка аз едни месец при посочени 7-10 дни монтаж все още нямам прозорци и не са ми върнали парите. Три пъти ми насрочват дата за монтаж и половин час преди монтажа ми се обажда някой да ми каже, че нямало да има монтаж поради незнам си какви различни причини и казва незнам кога ще ги монтираме след още десетина разговори с различни хора отново насрочват дата на нов монтаж и пак така в деня преди монатажа ами то сега стъклопакетите не били готови ама незнам защо аз ги пуснах още преди една седмица ама те..... Утре ще дойдат стъклата ама човтажа нецнам кога ще е не зависи от мен това са само част от оправданията на който се наслушах за един месец и в крайна сметка нищо нямам прозорци. Така, че си помислете преди да поръчате от уж най-голямата и най-добра фирма с качествени профили прозорци дали сте склонни да попаднете в клопката на неорганизираната и лъжлива фирма на която ще платите цялата сума и после ще ходите да се разправяте, за да Ви монтират чисти и здрави прозорци и изобщо да стигнете до монтаж. :x
  • 1
  • 2

Тема "Ролпласт - с какви профили работят?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: