• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 24
Съвети от майстори за майстори. Полезни проспособления и инструменти.
Найденов - специалист
Да, бе, тя специализацията на докторите- проста работа, а после през цялата им практика идват паиенти с една болест.
В голям процент от случаите с работата на монтажник или електричар аз ще се справя, ама много искам да видя някой как ще се справи с моята. :drinkers:
Junak - майстор
Найденов написа:
...В голям процент от случаите с работата на монтажник или електричар аз ще се справя, ама много искам да видя някой как ще се справи с моята. :drinkers:
Недей се подлъгва, докторе. Досега при теб само пациентите са жертви, но при среща с тока не се знае. Имаш познати патоанатоми, нали?И аз лекувам главоболие, ама ... :)
infomar
Само един малоумник може да каже, че колкото е по-неук един работник, толкова повече пари трябва да получава за работата която извършва.

Ами тогава няма нужда от лекари, летци, капитани на кораби, професори по какво ли не.... давайте всички добри шлосери и хамали да карат самолетите и да лекуват..... а що да не ги избираме с предимство в народното събрания.... то там какви ли няма - бозаджии, бармани, охранители, пожарникари .... сикаджии..... То за това хубавата ни страна се срина и е в края на всякакви класации...

Бах маа му... до там я докарахме след 30 години демокрация.... :?
Заслужавате да ви лекува хирург, който бърка левия с десният крак, да ви увеличават цената на газта, тока, винетките....
Найденов - специалист
Junak написа:
...Недей се подлъгва, докторе. Досега при теб само пациентите са жертви, но при среща с тока не се знае. Имаш познати патоанатоми, нали?...
С тоците съм се срещал няколко пъти очи в очи (по- скоро пръсти в жици :-D).
А почти всички патолози в България ги познавам- самият аз съм патолог :-D :partyman: .
nikolson - майстор
infomar написа:
Бах маа му... до там я докарахме след 30 години демокрация.... :?
Имаш ли спомен, каква заплата получаваше един милиционер, или военен-сержант и каква инженер, лекар и учител преди демокрацията?
Andri01 - майстор
"Всяка жаба да си знае гьола" ! Хубава народна приказка! На времето,когато един у учил до 3-4ч. за изпити,друг е бил в дискотеката до 3-4ч.! Е, как после ще са равни? А иначе заплащането-"една стока струва толкова,колкото има кой да даде". Аз лично,останах доволен от едно момче-направи ми едната баня и при плащането му дадох повече от колкото се бяхме пазарили. Друг "майстор" си остава ръцете,платих му/ но после видях кидерлиците/ и като му се обадих да дойде да си прибере идни забавени инструменти-отказа! Щото си знае "майсторлъка"! Просто за инфо: той е собственика на една кръчма"Бай Манол"/ мисля така се казваше/,по горния път за Златните пясъци. Това за варненци-да не се натресат на него!? :)
stoianov_n - специалист
Чираче написа:
Инженера може да стане монтажник, но монтажника не може да стане инженер. :? Такива нахъсани монтажници ги слагам в малкия си джоб.
Много фърчиш бе, майна.Аз да ти кажа, че от много инженери....нищо не може да стане. :-D

Абе, що не кажете че сте тука, аз ви търся в другата тема. :lol:
vlax - майстор
Найденов написа:
С тоците съм се срещал няколко пъти очи в очи (по- скоро пръсти в жици :-D).
А почти всички патолози в България ги познавам- самият аз съм патолог :-D :partyman: .
Значи някакъв процент от работата ти е да констатираш и грешките на колегите си :-D
Би ли споделил колко от лекарите идват в Патологията да се интересуват от пациент, който преди това са лекували.
Виждал съм и инженери и доктори с ръце завряни там,дето слънцето не огрява.
Нищо лично :partyman:
Чираче - майстор
vlax написа:
Виждал съм и инженери и доктори с ръце завряни там,дето слънцето не огрява.
Нищо лично :partyman:
Никой не го отрича това. Особено важи за съвременните инженери. Но вероятността инженер да сгреши в нещо е много по-малка от някой самонадеян монтажник със средно образование, дето се има за "голямата работа". Защото инженера може да мисли преди да предприеме каквото и да е.
stoianov_n написа:

Много фърчиш бе, майна.Аз да ти кажа, че от много инженери....нищо не може да стане. :-D

. :lol:
Фърча, защото мога. Доказал съм се. И лесно не се предавам, преди някой да ми натрие носа. Ако може. :lol:
gogo7777 - майстор
Чираче написа:
gogo7777 написа:
. Да не споменавам монтажниците...без висше, но технически грамотни с професионална квалификация. Ми те умеят всичко и то 90% по-добре от който и да е инженер .... :lol:
Масово разпространен феномен на прости хора за омаловажаване труда на останалите. Инженера може да стане монтажник, но монтажника не може да стане инженер. :? Такива нахъсани монтажници ги слагам в малкия си джоб.
Вервай си.... :lol:
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 24

Тема "Препоръчайте човек за работа тип общ работник за 2 часа в Пловдив" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: